Ambasador USA ingeruje w wybory, bo skok na kasę zaczyna im się komplikować

Opublikowano: 18.05.2019 | Kategorie: Polityka, Prawo, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 194

Ambasador USA w Polsce, Georgette Mosbacher, na tydzień przed wyborami zaatakowała Konfederację za MÓWIENIE PRAWDY o ustawie 447! Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było.

Z jednej strony to skandaliczna ingerencja obcych władz w wybory w Polsce, coś niebywałego. To efekt polityki na kolanach PiS, PO i wcześniejszych rządów, przez którą obce państwa traktują nas jak republikę bananową! Z drugiej strony pani ambasador swoim atakiem wprost pokazała kto w Polsce przeszkadza w realizacji roszczeń żydowskich i nie pozwala na grabież Polski – #Konfederacja. Tak, Konfederacja to jest ten problem, który strona amerykańska i izraelska w porozumieniu z rządem PiS muszą zlikwidować, aby Polacy zapłacili.

Już rozumiecie skąd tak wściekłe ataki na nas ze strony PiS, TVPiS, Sakiewicza, pozostałych aparatczyków pisowskich i wielu innych mediów? Ujawniliśmy, że PiS od 4 lat prowadzi rozmowy ws. roszczeń, tam już decyzja została podjęta. Ale stanęliśmy im na drodze. Ataki na nas nic im nie dały, nasze poparcie zaczęło wręcz rosnąć, Polacy zaczynają otwierać oczy. Teraz interweniować postanowiła już ambasador USA, bo skok na kasę zaczyna im się komplikować.

Ale wiecie co w tym wszystkim jest najważniejsze? PRAWDA. Pani ambasador w swoim wpisie wskazała link do dokumentu ambasady USA, który miał jakoby wyjaśniać, że mijamy się z prawdą ws. ustawy 447. A tymczasem ten dokument jest… 100-procentowym potwierdzeniem wszystkiego, o czym mówimy i alarmujemy od samego początku!!! Otóż w dokumencie możemy przeczytać: „Deklaracja z Terezina (podpisana przez Polskę) wzywa kraje do zwrotu mienia, bez ustanowionego spadkobiercy, w celu pomocy osobom ocalałym z Holocaustu, które znajdują się w potrzebie.”

O to właśnie chodzi! Ustawa 447, uchwalona przez USA, to narzędzie do realizacji bezpodstawnych roszczeń organizacji żydowskich, które domagają się zwrotu mienia bezspadkowego i chcą zrobić skok na polski majątek!

Oto cała PRAWDA, której przeciętny obywatel ma nie dostrzec i spać spokojnie omamiony obietnicami wyborczymi i masą tematów zastępczych. Ale my na to nie pozwalamy! Lada dzień gotowy będzie nasz obywatelski projekt ustawy anty-447, pod którym będziemy zbierać podpisy Polaków i zgłosimy go w Sejmie! Ale musimy mieć Wasze poparcie.

NIGDY nie zgodzimy się realizację roszczeń żydowskich wobec Polski i ZAWSZE będziemy stać na straży naszej Ojczyzny. Prosimy Was, informujcie o tym rodzinę, znajomych, kogo tylko możecie. Stawka tych wyborów jest ogromna, chodzi o przyszłość państwa. 26 maja głosujcie w obronie Polski, głosujcie na KONFEDERACJĘ! #KoalicjaProPolska

Link do dokumentu o ustawie 447, który wskazała ambasador Mosbacher: https://pl.usembassy.gov/pl/just_pl/

Autorstwo: Janusz Korwin-Mikke
Źródło: ProKapitalizm.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 15, średnia ocena: 4,93 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
kuralol
Użytkownik

Dziwne tylko, że główny producent 5G czyli Izrael zabronił u siebie montowania 5G pod groźbą, na dzień dzisiejszy 15l at więzienia (w najbliższym czasie kara ma być zwiększona do dożywocia). Więc skoro producent danego produktu zabrania go u siebie – to powinno komuś z decydentów dać do myślenia. USA robiło eksperyment z 5G na strażakach – ustawiono im anteny na remizie, jak sie to dla nich skończyło – proszę poczytać. Holandia po uruchomieniu 5G na drugi dzień służby zbierały setki martwych ptaków – proszę poczytać.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Kuralol,
Na pewno w ograbieniu i zaborze Polski wprowadzenie 5G będzie bardzo pomocne, bo bezkrytyczność i omamienie polskiego społeczeństwa bombardowanego silną mikrofalą będzie już nieodwracalne.

tojazenn
Użytkownik
tojazenn

@kuralol, Szweda co wy paliliscie? To chyba jeszcze za wczesnie?! Kopiujcie link to tego artykulu i wysylajcie znajomym