Ambasador Ukrainy pisze skargę

Opublikowano: 25.11.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1217

https://www.youtube.com/watch?v=mCavtlsT8e8

Jest coraz gorzej. Nie wierzę w to, co widzę. Ambasador Ukrainy żąda od polskiego MSZ, by odblokował ciężarówki ukraińskie na granicy blokowane przez polskich przewoźników, którzy walczą o przetrwanie swych stanowisk pracy z powodu nieuczciwej konkurencji ze strony Ukraińców. Pretekstem jest rzekoma śmierć dwóch ukraińskich kierowców. Pierwszą z nich policja już zdementowała, że to fake news. Zgon nie ma związku z protestem — mężczyzna zmarł z przyczyn naturalnych w Kosinie (woj. mazowieckie), oddalonym od granicy o 70 km.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.