Ambasador Chin w Izraelu znaleziony martwy w domu

Opublikowano: 18.05.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 743

Ambasador Chin w Izraelu Du Wei został znaleziony martwy w niedzielę w swoim domu na północ od Tel Awiwu – poinformowało izraelskie MSZ. Ministerstwo nie podało szczegółów. Z kolei gazeta „The Jerusalem Post” pisze, że 57-letni dyplomata został znaleziony martwy w łóżku.

Nie podano przyczyny śmierci chińskiego ambasadora, izraelska policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Z kolei izraelskie media podały, że Du Wei zmarł z przyczyn naturalnych. Ambasada Chin oświadczyła, że na razie nie może potwierdzić doniesień o śmierci ambasadora.

Du Wei został mianowany wysłannikiem Pekinu w Izraelu w lutym 2020 roku. Wcześniej był ambasadorem Chin na Ukrainie.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Szurnięty Mędrzec 18.05.2020 21:57

    “Sorcha Faal, strona powiązana z amerykańskim wywiadem morskim, twierdzi, że USA zemściły się za zabójstwo pułkownika Falzano, zabijając chińskiego ambasadora w Izraelu Du Wei. Dlaczego więc marynarka wojenna miałaby sądzić, że Chińczycy zorganizowali morderstwo dowódcy sił kosmicznych?”

    Więcej i jeszcze więcej po odblokowaniu dla wszystkich pełnej treści raportu:

    https://benjaminfulford.net/2020/05/18/area-51-destroyed-as-secret-war-intensifies/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.