Ambasada USA na Kubie a broń mikrofalowa

Opublikowano: 10.01.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 947

Pod koniec 2016 roku w Hawanie na Kubie miał miejsce groźny incydent, w którym jak mówią sami poszkodowani, zaatakowani zostali bronią mikrofalową. Byli to pracownicy ambasady USA i Kanady na Kubie. Cała sprawa spowodowała duże poruszenie w opinii publicznej i odniósł się do niej sam ówczesny prezydent USA Donald Trump. Poszkodowani twierdzą, że padli ofiarą ataku nowoczesnej Rosyjskiej broni, choć póki co, nie udało się określić narodowości i miejsca pochodzenia domniemanej broni.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.