Alois Irlmaier o 3 dniach ciemności

Opublikowano: 09.08.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 675

Jak przepowiednia Aloisa Irlmaiera ma się do obecnych czasów? Podcast Suwerennego PL.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. AlbertW41 10.08.2022 05:48

    Kompletna bzdura, wojska juz nagle sie nie pojawiaja. Najpierw byla czarna armia a potem rosyjska. Po co ta sciema na poczatku? Napisane przez madrych z PiSu aby wystraszyc spolecznosc?

  2. Admin WM 10.08.2022 08:08

    Nie wiemy nad jakimi wynalazkami pracują w tajnych laboratoriach wojskowych w Chinach.

    Kto wie, jak daleko jest zaawansowana teleportacja, zakrzywianie czasoprzestrzeni czy samoloty wysokohiperdźwiękowe (oficjalna nauka to jedno, a wojskowa to drugie). Wystarczy że podróż wojsk potrwa 30 minut z Chin do Niemiec. Zanim ktoś się zorientuje i zareaguje, już wylądują i opanują kraj. Najpierw zniszczą pociskami startegiczne obiekty, a 10 minut później zrobią desant.

    Nie ma rzeczy niemożliwych, a jasnowidz daty nie podał. To co dziś wydaje się fantazją, za 100 lat będzie rzeczywistością, o ile nie nastąpi przyszłość rodem z „Terminatora”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.