Allah każe zrzucać gejów z wysokich budynków

Opublikowano: 11.07.2022 | Kategorie: Prawo, Seks i płeć, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1279

„YouTube”, 26 czerwca 2022 r., palestyński uczony w islamie, szejk Jousef Abu Islam, skrytykował Miesiąc Równości (Gay Pride Month).

Oto fragmenty tej wypowiedzi:

„Przed 1969 rząd USA karał każdego, kto chciałby popełnić obrzydliwy akt homoseksualny. Więc [homoseksualiści] chowali się w barach, a policja napadała na nich i karała ich. Jednak pewnego dnia zbuntowali się przeciwko decyzjom państwa i wybrali ten dzień w czerwcu – od 1969 roku – jako dzień świętowania i ogłosili miesiąc dumy ze swojego homoseksualizmu”.

„Allah karał cudzołożników [tylko] chłostą lub ukamienowaniem, ale kiedy zdecydował się ukarać homoseksualistów, powiedział, że powinni najpierw zostać zrzuceni głową naprzód z dachu najwyższego budynku, a potem ukamienowani”.

„Jeżeli nie staniemy razem przeciwko tej wielkiej obrzydliwości, dożyjemy, aby zobaczyć [Anioła] Gabriela wykorzeniającego siedem miast, podnoszącego je do nieba, a następnie rzucającego je na ziemię, po czym nastąpi ukamienowanie”.

Źródło zagraniczne: Memri.org
Źródło polskie: Euroislam.pl

11

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. rici 11.07.2022 11:14

    A to dlatego Kaczynski chcial wybudowac te dwie najwyzsze wieze, by z nich zostac zrzucony.

  2. andi170 11.07.2022 14:19

    Kaczor chciał to wybudować dla tej kolorowej zdewiaciałej chołoty terroryzującej normalne społeczeństwo i tam mieli by skakać na główkę.😁

  3. kolorowa mysz 11.07.2022 23:41

    Ja tu żadnego normalnego społeczeństwa nie widzę. Pijacy, dewoci, oszuści i złodzieje – oto sól ziemi czarnej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.