Alienacja rodzicielska znowu w Sejmie

Opublikowano: 09.02.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1960

W dniu 13 lutego 2020 roku odbędzie się pierwsze posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej.

W spotkaniu wezmą udział posłowie i senatorowie oraz przedstawiciele organizacji i ruchów społecznych działających na rzecz praw dzieci i rodziców. Wśród osób zaproszonych do udziału w obradach są także psychologowie dziecięcy oraz adwokaci i sędziowie rodzinni.

Celem Zespołu jest opracowanie koniecznych zmian w prawie rodzinnym, którego dotychczasowa forma, narzucona jeszcze przez stalinowski reżim, jest przyczyną wadliwych orzeczeń sądowych, mających destrukcyjny wpływ na całe społeczeństwo. W Prezydium Zespołu zasiadają m. in. posłowie Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke i Robert Winnicki. Koordynatorem konferencji jest Paweł Skutecki.

Na pierwszym posiedzeniu Zespołu przedstawione zostaną najbardziej bulwersujące przykłady patologii sądów rodzinnych, których działania zniszczyły życie tysięcy dzieci i rodziców. Omówione zostaną także propozycje konkretnych zmian systemowych, niezbędnych do ostatecznego wyeliminowania patologii alienacji rodzicielskiej i jej destrukcyjnego wpływu na kolejne pokolenia.

Spotkanie rozpocznie się 13 lutego o godzinie 17.00 w sali 307 i będzie transmitowane w mediach oraz na stronie internetowej Sejmu. Konferencja prasowa przewidziana jest na godzinę 19.00.

Źródło: TylkoTata.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. polach 09.02.2020 10:54

    Popieram bo patologia w tym temacie jest olbrzymia…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.