Algierczyk dodawał fekalia do jedzenia

Opublikowano: 03.07.2017 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 14

Chemik Sahnoun Daifallah z Algierii sporządził bombę bakteryjną. Dodawał do jedzenia własny kał i mocz. Pomimo kampanii prawniczej aby go deportować, która pochłonęła 250 tysięcy funtów, nie można tego zrobić.

Do Pubu Air Balloon Pub w Birdlip, przyniósł bombę bakteryjną składającą się z moczu, uryny w półtoralitrowej butelce ze środkiem chwastobójczym. Po dodaniu zawartości do jedzenia i wina udał się do księgarni Waterstones w Cirencester, gdzie polewał środkiem książki.

Algierczykowi udowodniono skażenie żywności i przedmiotów także w dwóch innych firmach. Dwa dni później widziano jak robił to samo w Tesco w Quedgley, oraz w Morrisonie w Abbeydale. Skażone jedzenie, które trzeba było zniszczyć, miało wartość 700 000 funtów.

Przeszukanie w jego domu w Gloucester ujawniło plany kolejnych skażeń w Bristolu oraz Birmingham. W jego domu znaleziono także broń – katapultę do miotania przedmiotów.

Daifallah otrzymał status uchodźcy w 2001 w dwa lata po przybyciu do Wielkiej Brytanii. Działalność terrorystyczną za pomocą bomby bakteryjnej prowadził w maju 2008 roku. W 2010 roku miał być deportowany ale, jak podaje “The Sun”, od 2013 roku przebywa w ośrodku deportacji. Od tego czasu były dwa odwołania. Nie wiadomo jakie były przyczyny odmowy deportacji.

54 miesiące spędzone w ośrodku deportacyjnym kosztowały podatników 155 tysięcy funtów, a koszty sądowe wyniosły kolejne 100 tysięcy funtów.

Pomiędzy 2016 i 2017 rokiem deportowano 6171 przestępców.

Autorstwo: Brytol
Źródło: Brytol.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Aloes
Użytkownik
Aloes

Należ takiemu delikwentowi wstrzyknąć ŚWIŃSKĄ KREW!!!! do organizmu, ku przestrodze innych!!!!

agama
Użytkownik

smacznych kebabów

Stanlley
Użytkownik

Angole źle do tego podeszli – zamiast utylizować jedzenie za pieniądze podatników powinni mu kazać zeżreć to – i to komisyjnie a wydarzenie transmotować przez Al-Czarirę :D

Qbkinss
Użytkownik
Qbkinss

hehehe, jak byłem gnojkiem to smarowałem nauczycielom klamki od samochodów fekaliami, dobrze że mi nie przybili terroryzmu :D hehe i jeszcze ta broń, procę gość miał do miotania gó***m, litości … to prawie jak atak boczkiem na muzułmankę i pół roku więzienia za to… takie informacje powinny być w gazetce szkolnej