„Aktywiści LGBTQ” domagają się „afirmacji płci” dla 2-latków

Opublikowano: 26.07.2022 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 841

Stonewall, grupa „aktywistów LGBTQ” z Wielkiej Brytanii, napisała na „Twitterze”, że „badania sugerują, że dzieci w wieku 2 lat rozpoznają swoją tożsamość trans. Wiele żłobków i szkół uczy binarnego rozumienia wcześniej przypisanej płci. Edukacja włączająca i afirmująca LGBTQ ma kluczowe znaczenie dla dobrego samopoczucia wszystkich młodych ludzi!”.

Ani tweet, ani podlinkowany artykuł nie odnoszą się do jakichkolwiek badań lub dowodów na to, że dwulatki lub dzieci w każdym wieku mogą „rozpoznać swoją tożsamość trans”. W artykule w Metro anonimowa matka napisała: „W miesiącach poprzedzających rozpoczęcie żłobka moja czteroletnia córka często mówiła, że ​​jest chłopcem. Podziwiam, jak bardzo jest pewna siebie. Podejrzewam, że jej nauczyciele nie uważają, że jest „wystarczająco dorosła”, aby nie zgadzać się z płcią, pomimo opublikowanych badań potwierdzających, że dzieci w wieku od dwóch do trzech lat rozpoznają swoją płeć”.

Autorka nie wymieniła ani nie wskazała na jakiekolwiek „opublikowane badania”. Matka zauważyła, że ​​pewnego razu jej córka „wyglądała na zmartwioną i dodała, że ​​jej nauczyciel powiedział jej, że jest dziewczynką, że zawsze jest dziewczynką”. Ale matka i ojciec będą, w zależności od dnia, pytać córkę, „czy czuje jak chłopiec czy dziewczynka, czy nie, aby dać jej znać, że słuchamy i śledzimy postępy w każdym kierunku”.

Ideologia genderyzmu to nie tylko infekowanie dzieci relatywizmem, ale również krzywdzenie ich fizycznie. Kellyn Lakhardt, „specjalista ds. płci” w Kaiser Permanente w Oakland w Kalifornii, przyznaje, że odcięto piersi 12-letniej dziewczynce. Wykastrowano także 16-letnich chłopców i skonstruowano dla nich sztuczne waginy.

Dr Johanna Olson-Kennedy, pediatra ze Szpitala Dziecięcego w Los Angeles, powiedziała, że odcięcie piersi nastoletnim dziewczynkom to nic wielkiego: „Jeśli chcesz mieć piersi w późniejszym okresie swojego życia, możesz iść i je zdobyć!”. Johanna Olson-Kennedy wcześniej otrzymała od NIH (Narodowe Instytuty Zdrowia) miliony stypendiów na eksperymenty na 8-letnich dziewczętach, dając im testosteron do „zmiany płci”.

Autorstwo: Michał Waligóra
Na podstawie: „The Post Millenial”, Twitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

Komentarz „Wolnych Mediów”

Jeśli to prawda, że dziewczynka w wieku 2 lat uważa, że jest chłopcem, może być to pamięć po wcześniejszym wcieleniu. Istnieją przypadku dzieci, które udowodniły, że posiadają pamięć o tym, kim były przed narodzinami.

8

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. agama 26.07.2022 14:35

  to są niebezpieczni zwyrodnialcy, a nie aktywiści

 2. Virgo_Snake 26.07.2022 17:56

  Co to za ufosie z zyebanymi balonikowatymi
  móżdżkami
  Dramat 🙁
  Pozdrawiam

 3. Doctor Who 28.07.2022 04:17

  Jak rozpoznać płeć przed dojrzewaniem ? To pierwsze pytanie. Drugie to takie. Co jeśli w powiedzmy 30 roku życia po tranzycji osoba uzna, że płeć się znów zmieniła ? I to trwale ? Co wtedy zrobić ?

 4. MasaKalambura 28.07.2022 06:28

  Najgorsze, że ci zwyrodnialcy natychmiast inwazji chirurgicznej się domagają.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.