Akcja solidarności ze Strefą Gazy we Wrocławiu

Opublikowano: 23.10.2023 | Kategorie: Polityka, Publikacje WM, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1664

W sobotę 21 października Fundacja Przebudzenie i Stowarzyszenie „Wolna Palestyna” zorganizowały we Wrocławiu akcję solidarnościową ze Strefą Gazy.

W proteście wzięło udział około 200 osób. Skandowano hasła „Wolna Gaza – wolna Palestyna”, „Solidarni z Palestyną”, „Antysyjonizm to nie antysemityzm”, „Netanjahu pod trybunał”, „Sankcje na Izrael, broń dla Palestyny”.

Przemawiający Palestyńczycy opowiadali o tragedii Gazy i całego narodu Palestyńskiego, o okrutnej rzeczywistości okupacji i prawie do samostanowienia.

Autorstwo: Marcin
Nadesłano do: WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.