Wiceminister Kołodziejczak jej grozi!

Opublikowano: 12.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1520

Czy film rolniczki z Podlasia mógł wkurzyć wiceministra Michała Kołodziejczaka? Błyskawicznie namierzył adres zamieszkania Julity Olszewskiej i wysłał dwóch rozłych mężczyzn, by ją zastraszyli. Zażądali, aby usunęła swój film z „TikToka”. Później osobiście zadzwonił do niej Kołodziejczak i obwieścił, że jej nie daruje. O co poszło? Poniżej film, o którym mowa.

Źródła: YouTube.com, Twitter.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rozrabiaka 12.02.2024 23:23

    Niech klient sam zdecyduje jakie kartofelki czy jabłuszka są dla niego najlepsze. Niektórzy rolnicy maja pogląd, że lepsze jest spryskiwanie a inni, że lepiej nie pryskać- uszanujmy zdanie obu stron. Phyyy

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.