Agresja przeciwko niezamaskowanemu w Toronto

Opublikowano: 03.08.2020 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3

Mężczyzna z Toronto w Kanadzie zniszczył szklaną wystawę w lokalu gastronomicznym Pizza Pizza po konfrontacji z klientem bez maski.

Na klipie wideo wściekły mężczyzna podchodzi do niezamaskowanego klienta czekającego na jedzenie w restauracji Pizza Pizza. Po odepchnięciu, samozwańczy strażnik zamaskowania woła „Co do cholery! Zaatakowałeś mnie! Zadzwoń pod 9-11!”, a następnie rozbija gołą ręką szklaną ladę z pizzą i zrzuca ją z blatu. Słychać, jak wyświetlacz pęka, gdy uderza w ziemię.

Klient bez maski po cichu bierze swoje jedzenie i wychodzi, a agresywny mężczyzna krzyczy: „Nie dawaj mu jedzenia!” i „Nie powinieneś był tego robić! Zaatakował mnie!”.

Jeszcze bardziej zastanawiający przez fakt, że strażnik zamaskowania najwyraźniej nosił własną maskę pod brodą a nie na twarzy.

W wielu komentarzach internetowych spekulowano, że taka agresja może być skutkiem problemów ze zdrowiem psychicznym.

Toronto wymaga obecnie zamaskowania we wszystkich pomieszczeniach publicznych. Podobna polityka władz brytyjskich i niemieckich wywołała protesty w tych krajach. W Holandii rząd oświadczył, że nie będzie zalecał społeczeństwu noszenia masek na twarz, argumentując, że nie ma wystarczających dowodów na to, że są one skuteczne w powstrzymywaniu rozprzestrzeniania się Covid-19.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o