Afrykanie nie chcą być świnkami doświadczalnymi Gatesa

Opublikowano: 04.07.2020 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 746

Nasilają się protesty w Republice Południowej Afryki. Społeczeństwo domaga się odrzucenia szczepionki na chorobę COVID-19 od GAVI Alliance, stwierdzając wprost, że obywatele RPA nie chcą być, kolejny raz, „świnkami morskimi” Billa Gatesa w próbach motywowanych rasowo. Jedna z grup demonstrantów, która zgromadziła się na uniwersytecie w Witwatersrand, dąży do ukazania długotrwałych obaw przed testowaniem szczepionek na ludziach, którzy nie rozumieją ryzyka.

„Ludzie wybrani jako ochotnicy do szczepienia wyglądają jakby pochodzili z biednych środowisk, nie mają wystarczających kwalifikacji aby zrozumieć, w czym biorą udział” – stwierdził organizator protestu Phapano Phasha w wywiadzie udzielonym Associated Press, opublikowanym pt. „Uważamy, że manipulują bezbronnymi”. Obywatele Afryki doskonale pamiętają sytuację z przeszłości, gdzie liczne szczepionki, sponsorowane przez Gatesa, doprowadziły do masowych tragedii.

W znacznie zintensyfikowany sposób już od roku Bill Gates wykorzystuje Afrykę jako swoje osobiste laboratorium do przeprowadzania eksperymentów na mieszkańcach kontynentu afrykańskiego. Może tak postępować przy błogosławieństwie i zgodzie Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz Światowej Organizacji Zdrowia. Na marginesie należy zauważyć, że nie jest przypadkiem, iż Bill Gates to największy na świecie prywatny darczyńca finansujący Światową Organizację Zdrowia.

Drogi Czytelniku, gdybyś i Ty przekazał ponad cztery miliardy dolarów na cele WHO, wówczas również otrzymałbyś przyzwolenie na „szerzenie dobra” w Afryce. Jednak poziom świadomości w Afryce znacznie wzrósł w ostatnich latach dzięki mediom społecznościowym. Mieszkańcy tego bezczelnie okradanego kontynentu, z biegiem lat zrozumieli plany eugeniczne Billa Gatesa i zaczęli otwarcie protestować przeciwko Gatesowi oraz Stowarzyszeniu Szczepionkowemu GAVI.

Pytanie brzmi: co zrobisz, kiedy szczepionka Billa Gatesa, finansowana na polecenie Łukasza Szumowskiego, dotrze do twojego miasta? Myślisz, że to będzie tak proste, jak tylko powiedzenie „nie, dziękuję”? Zastanów się dwa razy nim na nie sobie odpowiesz. Nie masz maseczki? Nie możesz zatem wejść do restauracji, sklepu czy gdziekolwiek indziej. Tak będzie ze szczepionką. Nie masz jej? Zatem jesteś – bez wejścia, bez wstępu, bez usług. To nie jest kolejna część filmu „Matrix”, to realny świat, w który przed paroma miesiącami weszliśmy. Świat, w którym szczepionki stworzone przez Billa Gatesa zostaną wtłoczone do naszych żył, a następnie zostaną wprowadzone paszporty odpornościowe, nad którymi UE pracuje od 2019 r.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.