Adidas wspiera sportowców islamskich w Szwecji

Opublikowano: 13.03.2023 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2128

Niemiecka firma Adidas chce wspierać muzułmańskich sportowców w czasie ramadanu. Chodzi o zawodników, którzy chcą nadal trenować w czasie ramadanu, przy jednoczesnym zachowaniu postu przez cały dzień.

Kampania nosi nazwę „Od wschodu do zachodu słońca”. To nowa kampania Adidasa rozpoczęta w Szwecji. Niemiecki producent sprzętu zamierza udzielać porad muzułmańskim sportowcom jak godzić treningi z postem.

O nowej akcji firmy opowiadał szwedzkiemu magazynowi biznesowemu „Summary Redwaan” niejaki Hossain, szef komunikacji Adidasa, co być może trochę tłumaczy skąd pomysł i zainteresowanie firmy połączeniem sportu i przepisów islamu.

Można dodać, że Adidas zasłynął już np. wprowadzeniem „sportowych” hidżabów dla muzułmanek.

https://www.youtube.com/watch?v=51_C_QSbsFI

Zainteresowanych nowym programem ma być kilka związków sportowych Szwecji. W tym Szwedzki Związek Piłki Nożnej, Szwedzki Związek Koszykówki i Grupa Marathon.

Niektóre dane podają, że w Szwecji liczba muzułmanów sięga nawet miliona mieszkańców, co stanowiłoby ok. 10% całej populacji kraju. Szwecja przyjęła wielu muzułmańskich imigrantów i wydała 1,2 miliona zezwoleń na pobyt imigrantom w ciągu ostatnich dziesięciu lat. O skutkach społecznych informowaliśmy wielokrotnie…

Na podstawie: Bledi.net
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. akami 13.03.2023 16:01

    Każda religia to pranie mózgu. Jak ktoś ma wątpliwości niech poczyta stary testament. Ale jak tu wymagać własnej inteligencji skoro ludzie latają samolotami pasażerskimi i wierzą w to, że te samoloty maja tankowane paliwo do skrzydeł? Owszem, mają odrobinkę aby zasilać silniki sprężające powietrze. Mało kto wie, że samoloty pasażerskie i wojskowe korzystają z technologii silników turbosprężających, gdzie za odrzut w 90% odpowiedzialne jest rozgrzane powietrze przepływające przez układ turbosprężający. Bo może niewielu uruchomiło mózg z Was w kwestii jak to możliwe, że linie lotnicze potrafią sprzedać bilet za symboliczne 100zł. Mogą, bo w istocie samolot pasażerski spala bardzo niewiele paliwa lotniczego. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech popatrzy na lotnisku czy tankowane są samoloty pasażerskie. A jeśli tak to jaką ilością paliwa. Mój kuzyn pracuje w obsłudze technicznej, jest inżynierem i powiedział mi jak to naprawdę wygląda, jaka to ściema, że latanie samolotami jest rzekomo drogie ze względu na paliwo. To kłamstwo. Samoloty dzięki cudownej technologi silników turbosprężających powietrze są naprawdę bardzo ekonomiczne. A biznes jest bardzo dochodowy pomijajac koszt zakupu samolotu 🙂 Wracając do religi. Jest to biznes robiony na ubogich intelektualnie. Sposób na kontrolowanie mas. Islam to szczególnie podatna religia i podatni są nbardzo wyznawcy tej sekty. Więc jest promowana bo łatwo taką ciemną masą manipulować i wykorzystać np do zniszczenia cywilizacji łacińskiej gdzie wielu ludzi już jest przebudzonych z tego masońskiego odrętwiania ludzi przez mass media. Promują z oczywistych względów ciemne masy, łatwiejsze do sterowania i manipulacji. W końcu kto normalny pływa np w szmatach na basenie? Kto normalny traktuje kobiety jako podludzi? Czy to coś można nazwać religią? Tak. Bo nie ma różnicy między religią a sekciarstwem. Zatem i chrześcijaństwo i islam to w zasadzie ten sam problem dla ludzi o otwartych sercach i rozumach. Ludzie jesli powinni w coś wierzyć to w dobro i empatię. Tutaj nie trzeba jakiś religi. One są po to aby dawać gotowe zazwyczaj w większości fałszywe wzorce aby sformatowac umysły ludzi. I tak od dziecka się to nam nachalnie narzuca przez inicjację religijną w rodzinie jak jesteś jeszcze niemowlakiem. A potem powtarzanie tych bardzuiej kulturowych cyrków. ALe można się np pośmiać. Bo jak ustać w kuściele jak słyszysz np ” bo my nic nie pojmujemy ledwo ze strachu żyjemy”, albo ciągłe pdolenie o owieczkach, pasterzach, duszpasterzach, itp. Czy to nie jest nawet bezczelne traktowanie ludzi jak zwierzęta? Bo o ile się nie myle to pasterz pasie zwierzęta. Zatem kto człowiekiem ten niech włłączy swój mózg i szuka boga w sobie, w swojej dobroci i czynach. amenk

  2. MasaKalambura 13.03.2023 17:14

    O samolotach masz podobne pojęcie co o religii.

    Wedle ogólnodostępnej wiedzy samoloty odrzutowe potrzebują i spalają ogromne ilości paliwa. Taki Boeing 747 bierze w zależności od potrzeb między 180 a 240 tysięcy litrów na raz. I prawda, że stosunek spalanego paliwa do przewożonej masy na kilometr wypada całkiem nieźle, to nadal pamiętać trzeba, że są to zwykle loty dalekobieżne i z ogromnymi prędkościami, zatem wpływ środowiskowy jest dość znaczny. Z tego co się dowiedziałem wynika, że za 20% wszystkich spalin odpowiada lotnictwo cywilne i wojskowe. To wiele.

  3. Baltazar Bombka 15.03.2023 11:19

    Korporacje wiedzą skąd wieje wiatr zmian. Chrzescijanska Europa na naszych oczach staje się przeszłością, trzeba patrzeć tam gdzie znajduje się przyszły klient.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.