Adam Skelly nękany przez miasto Toronto

Opublikowano: 24.02.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 931

Właściciel Adamson Barbecue, Adam Skelly, otrzymał od miasta Toronto fakturę na kwotę ponad 187 030 dolarów kanadyjskich za koszty poniesione w zeszłym roku przez Toronto w związku z użyciem policji do rozbicia protestów antylockdownowych w jego restauracji.

„To jest faktura, którą Toronto wysłało mi za policję, którą wynajęli, aby chronić wszystkich przed moim żeberkami” – drwił Skelly po opublikowaniu rachunku na Instagramie.

Faktura pochodzi z Toronto Board of Health. Większość tej kwoty, w łącznej wysokości ponad 165 188 dolarów kanadyjskich, to użycie Toronto Police Services.

W listopadzie Skelly otworzył Adamson Barbecue w proteście przeciwko blokowaniu biznesów w Ontario. Adamson Barbecue obsługiwało klientów przez trzy dni, za każdym razem napotykając na policyjne próby uniemożliwienia działalności.

Skelly został ostatecznie aresztowany, a policja podjęła agresywne działania w celu rozproszenia protestujących.

Na stronie GoFundMe zgromadzono łącznie 337 667 dolarów kanadyjskich na rzecz kosztów prawnych poniesionych przez właściciela.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o