Absurdy podwyższania norm PEM

Opublikowano: 09.04.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1317

https://www.youtube.com/watch?v=dI0l04ejI-4

Posiedzenie Zespołu ds. Cyberbezpieczeństwa Dzieci z dnia 20 grudnia 2019 r. Wspaniały merytoryczny wykład prof. dr hab. Romana Kubackiego, specjalisty w dziedzinie metrologii mikrofal i ich oddziaływania na ludzi, dotyczący podnoszenia norm bezpieczeństwa promieniowania elektromagnetycznego w celu wprowadzenia m.in. sieci 5G. Nie pojawił się na posiedzeniu nikt ze strony władz i decydentów, kto miałby odwagę polemizować.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.