A to mój przyjaciel robot

Opublikowano: 27.02.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1416

Humanoidalne roboty są czymś więcej niż gadżetem. Uważa się, że za 20 lat staną się częścią codzienności. Autorzy zastanawiają się, czy dzięki osiągnięciom technicznym przyszłość stanie się lepsza. Jak będzie wyglądać nasze życie ze sztuczną inteligencją? Nasz jutrzejszy świat? Humanoidalne roboty to więcej niż elektroniczny gadżet. Ich uderzające podobieństwo do człowieka sprawia, że są nie tyle rzeczami, co nowymi istotami na Ziemi. Co powinieneś wiedzieć, gdy wchodzisz w związek z. robotem? Za 20 lat humanoidalne roboty będą równie powszechne jak dzisiejsze smartfony.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
rok2
Użytkownik
rok2

Witam!
Od 54 min.film się “zawiesza” i do końca słychać tylko ścieżkę dźwiękową.