A taki fajny kanał był…

Opublikowano: 23.07.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

A taki fajny kanał był…

Liczba wyświetleń: 625

Partie polityczne są problemem, bo system partyjny jest źródłem patologii.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Fenix 23.07.2019 09:26

    Ludzi Wolnych Ruch!!! Ja ufam sobie, nie ufam tobie. Wybieram siebie! Moje zaufanie tobie ograniczam. Ja , zwracam sobie swoją władzę!

  2. janpol 24.07.2019 00:19

    Życzę powodzenia. Może? Jednak wątpię, bo jak już “wielokrotnie wcześniej pisałem” (może opracuję sobie jakie makro i będę to “wtłukiwał” jednym klawiszem), nie można zastosować skutecznego leczenia jak się stawia błędną diagnozę. Problemem jest nie “system partyjny” (nawet to, że w prl – bis jest to tylko jego parodia) tylko to, że rządzi u nas nie rząd, parlament, prezydent tylko “niewiadomokto” (uważam, z dużym prawdopodobieństwem, że początkowo nomenklatura esbecko – partyjno – wojenno – bezpieczniacka a teraz ich “pomazańcy” i ew. dzieci/wnukowie, którzy dzięki uchwalonemu przez siebie prawu “trzymają w garści” najistotniejsze elementy pozwalające im dość skutecznie kontrolować oficjalne składniki władzy naszego państwa). Uważam też za formę cynizmu i obłudy walkę z partiami za pomocą PARTII nazywanej ruchem obywatelskim. Czysta bzdura.

    Ciekawi mnie też to, czy pamiętają o tym co spotkało takie “niby oddolne” ruchy (partie) jak tzw. I Solidarność, Samoobrona czy KUKIZ15. Ubekistan czuwa! Jego metodą jest też “wpuszczanie kretów”. M. in. dlatego uważam za skuteczniejszą i szybszą metodę na zmiany na lepsze, którą od lat (czyli od końca XXw. czyli od momentu kiedy zrozumiałem skutki prawne nowej konstytucji (której zresztą nie poparłem), że to, w zasadzie, jedyna metoda) proponuję: https://wolnemedia.net/wybory-wybieramy-my-czy-oni/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.