A nie mówiłem, że tak będzie w Polsce?!

Opublikowano: 29.10.2020 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3217

Prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko, komentując protesty przeciwko zakazowi aborcji w Polsce, powiedział, że w kraju od dawna dojrzewała „rewolucja z powodu sfałszowania wyborów i problemów gospodarczych, a Warszawa zaczęła wtrącać się w nieswoje sprawy, chcąc wywołać bunt na Białorusi”.

„Chcieli urządzić u nas rewolucję, nawet nie rewolucję, a rewoltę i sami ją mają. Tam sytuacja jest trudna i po prostu tak się nie uspokoi. Tam zbuntowały się nie łobuzy, a kobiety i wiadomo, dlaczego. Zbuntowali się rolnicy i oni wiedzą, dlaczego. Zbuntowali się tam pracownicy, urzędnicy państwowi i wiedzą, z jakiego powodu” – powiedział Łukaszenko, cytowany w czwartek przez agencję państwową Belta.

Jak podkreślił, „kobiety zbuntowały się i zaczęły protestować nie dlatego, że zakazano tylko aborcji, to była kropla, która przepełniła czarę”. „Duda (prezydent – red.) zwyciężył w Polsce, fałszując wybory. Nie było tam nawet jednego procenta przewagi. Sfałszował. I dlatego wszystko się zaczęło. Chcieli odwrócić uwagę i skupić się na nas. A Polacy nie są głupi i tam to (protesty – red.) się wszystko zaczęło” – zaznaczył białoruski prezydent.

Oprócz tego w Polsce doszło do nagromadzenia problemów gospodarczych – dodał. „Tak, tam jest grupka bogatych, ale ilu jest tam biednych. I przepaść między bogatymi i biednymi jest ogromna. To najbardziej niebezpieczne dla każdego państwa. Wszystko to się nagromadziło i czara goryczy się przelała: dla rolników to zwierzęta futerkowe, dla kobiet aborcje. To był już powód. A tam rewolucja dojrzewała od dawna i mówiłem im o tym: nie wtrącajcie się do nie swoich spraw, zajmijcie się swoimi problemami. Ale nie (posłuchali – red.)” – powiedział prezydent Białorusi.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. JP 29.10.2020 14:11

    [Benjamin Fulford] Napięcie rośnie podczas gdy świat budzi się wobec amerykańskiego teatru wyborczego

    https://meditation539.com/2020/10/29/benjamin-fulford-napiecie-rosnie-podczas-gdy-swiat-budzi-sie-wobec-amerykanskiego-teatru-wyborczego/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.