A może przetłumaczysz coś dla “Wolnych Mediów”?

Opublikowano: 26.10.2018 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 17

Lista stron w języku angielskim, które pozwalają na rozpowszechnianie opublikowanych na nich treści. Wolno je tłumaczyć bez pytania o zgodę i publikować na naszym portalu.

1. ForeignPolicy.com

Strona na licencji Copyright, ale z pozwalają kopiować i rozpowszechniać swoje treści (a nawet do tego zachęcają!).

2. EcoWatch.com

3. FreePress.net

Wszystko można rozpowszechniać na licencji Creative Commons za wyjątkiem treści oznaczonych wyraźnie jako Copyright (tych nie wolno!).

4. Indymedia.org

Stąd można brać właściwie chyba wszystko, ale należy upewnić się, czy czegoś nie spiratowano (wpisać fragment artykułu do wyszukiwarki internetowej i sprawdzić treść zalinkowanych w artykułach linków).

5. SingularityHub.com/creative-commons/

Artykuły na licencjach Creative Commons. Uwaga, na stronie tej są też artykuły Copyright (czyli nie dla nas). Można bezpiecznie korzystać TYLKO z treści, które pokażą się po kliknięciu w powyższy link.

6. ActivistPost.com/

Artykuły na licencjach Creative Commons.

Jeśli znacie inne strony, z których można korzystać, dopiszcie linki z opisem w komentarzach. Jeśli na stronach tych znajdziecie ciekawy artykuł wart tłumaczenia, zróbcie to samo, a może ktoś przetłumaczy?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
tojazenn
Użytkownik
tojazenn

Wiec jakie sa reguly publikowania artykulow na WM? Kazdy moze, czy moze najpierw sie skontaktowac z adminem WM?