Teksas wprowadza kary za wymóg noszenia maski i okazywania szczepień

Opublikowano: 10.08.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2556

Podczas gdy cały świat, w tym niestety Polska, prześciga się w pomysłach na uprzykrzanie życia osobom, które odważyły się nie przyjąć szczepionek na COVID-19, amerykański stan Teksas pokazuje, że można być ponad absurdem i dać ludziom normalnie żyć.

https://www.youtube.com/watch?v=o_JlfMfcf6Q

Według zarządzenia, „żadna jednostka rządowa – w tym hrabstwo, miasto, okręg szkolny i placówki zdrowia – oraz żaden podmiot publiczny lub prywatny otrzymujący publiczne pieniądze, nie może egzekwować nakazu masek lub szczepień”.

Zatem noszenie maski i szczepienia, to kwestie uznaniowe i dobrowolne. Podobnie jak brak maski i brak szczepień. Nikt nie może tego wymagać.

Jeżeli komuś umyśli się wprowadzić gdzieś taki nakaz, otrzyma mandat w wysokości do tysiąca dolarów.

Joe Biden oraz wiele mediów głównego nurtu, nie szczędzi słów krytyki wobec decyzji gubernatora Teksasu Grega Abbotta, nazywając zakaz nakazywania masek i szczepień „najbardziej ekstremalnym” w USA.

Co ciekawe do „zakazu nakazu” nie ma zamiaru stosować się Houston.

Nie zmienia to faktu, że decyzja władz stanowych w Teksasie oznacza, że jeszcze nie wszyscy na tej planecie pogłupieli z powodu pandemii.

Byłoby łatwiej, gdyby takich ludzi jak Greg Abbott, było więcej.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

image_pdfimage_print

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. donkey 10.08.2021 10:30

    Ciekawe czy odwiedzi go seryjny samobójca lub nagle w jego komputerze znajdzie się dziecięca pornografia 😀

  2. Kaczor3333 10.08.2021 16:25

    Nurtuje mnie to samo pytanie. Kiedy ten człowiek w nie jasnych okolicznościach zaginie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.