Rozmowa eMisjaTv z Filipem Podstawskim. Jednym z największych kłamstw współczesnej historii Polski jest mit o wolnych wyborach pamiętnego 4 czerwca 1989 r., kiedy to cyt. za Joanną Szczepkowską „skończył się w Polsce komunizm”. Wszak komunizmu w PRL nie zainstalowano. Państwo było centralnie sterowane, a gospodarkę oparto na socjalizmie, natomiast nie rozważania o faktycznym ustroju epoki są tu kluczowe. Nawet nie fakt, że pierwsze wybory zakontraktowano, przez co trudno nazwać je wolnymi. Największą ułomnością święta 4 czerwca jest założenie, że kogoś odsunięto od władzy, a polskie realia uległy diametralnej zmianie. Wszak jeszcze długo po transformacji ustrojowej, Polską rządzili ludzie wprost wywodzący się ze struktur PZPR, a ci, którzy usunęli się w cień, bezpiecznie spoczęli na państwowym majątku, jaki przeszedł w ich prywatne ręce.
Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć „Wolne Media” finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!
Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji „Wolnych Mediów”. Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.
garsjo: "Minister wyjaśniła, że prowadzi obecnie...
Bruce Lee: Fakty to fakty, a twierdzenia to twierdz...
pikpok: Dla globalnej mafii pasożytdniczo - kaba...
Bruce Lee: No, Kosiniak -Kamysz pochwalił się tym s...
radical3dom: Tak, teraz widzę pogrubioną, sprawdzę je...
Katarzyna TG: > Gdyby Iran miał broń atomową nie by...
pikpok: Ale czy zrezygnują z ich głównego celu j...
Katarzyna TG: > „Nasze muzea nie mogą już działać w...
pikpok: Ciekawe, że mordercy Palestyńczyków z Iz...
Oni nas zwalczają!
Potrzebujemy Twojej pomocy!
Zbiórka pieniędzy na działalność portalu w lipcu 2025 r. jest zagrożona. Dlatego prosimy wszystkich życzliwych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu jest ważny, o pomoc w jej szczęśliwym ukończeniu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność finansową w przyszłości, zachęcamy do dołączania do stałej grupy wspierających. Czy nam pomożesz?
Nasze konto bankowe TUTAJ – wpłaty BLIK-iem TUTAJ (wypełnij „komentarz”, by przejść dalej) – konto PayPala TUTAJ Z góry WIELKIE DZIĘKUJĘ dla nieobojętnych czytelników!