Liczba wyświetleń: 2877
Portugalski sąd orzekł, że PCR nie jest wiarygodnym testem na obecność SARS-CoV-2. Każda kwarantanna wymuszona na podstawie jego wyników jest niezgodna z prawem.
W orzeczeniu zasugerowano, że jakakolwiek przymusowa kwarantanna zastosowana wobec osób zdrowych, może naruszać ich prawo do wolności. Co więcej, sędziowie orzekli, że pojedynczy pozytywny test PCR nie może służyć jako skuteczna diagnoza infekcji.
Decyzja sądu dotyczy czterech turystów z Niemiec, którzy zostali przebadani przez lokalną inspekcję sanitarną.. Jeden z nich otrzymał wynik dodatni, a trzej pozostali zostali uznani za osoby z „wysokim ryzykiem infekcji” przez kontakt z zakażonym kolegą.
Wszyscy czterej przed wyjazdem z Niemiec, mieli negatywny wynik testu na obecność SARS-CoV-2, który wykonany został na mniej niż 72 godziny przed wyjazdem z kraju.
W orzeczeniu sędziowie powołali się na kilka badań naukowych. Wnioski jednego z nich mają dowodzić, że podczas przeprowadzania testów PCR z 35 lub więcej cyklami – dokładność spadła do 3%, co oznacza, że nawet 97% wyników pozytywnych może być fałszywie dodatnich! Badania, na które powołali się sędziowie pozwalają stwierdzić, że każdy test PCR wykorzystujący ponad 25 cykli jest całkowicie niewiarygodny!
Decyzja portugalskiego sądu stanowi precedens i bardzo mocny sygnał dla wszystkich rządów wymuszających represje na obywatelach. Teraz już głupia retoryka dotycząca testowania nie będzie mogła być z taką idiotyczną nonszalancją prezentowana przez polityków i „ekspertów” głównego nurtu.
Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl
Do Allex – ciesz się że nie zaszczepić … a pisze się plandemii … 😉