96% Niemców z Omicronem jest „w pełni wyszczepionych”

Opublikowano: 31.12.2021 | Kategorie: Publikacje WM, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3239

96% Niemców z Omicronem jest „w pełni wyszczepionych”, z tego 28% potrójnie wyszczepionych, a tylko 4% z nich nie przyjęło preparatu – informuje rząd w Berlinie.

Niewielka próbka danych opublikowana przez niemiecki rząd wykazała, że ​​wariant koronawirusa Omicron w przeważającej mierze zaraża „osoby w pełni wyszczepione”, w tym osoby „wyszczepione” potrójnie, podczas gdy osoby „niezaszczepione” pozostają w dużej mierze nietknięte nowo odkrytym szczepem.

Nowe dane opublikowane w tym tygodniu pokazują, że 96% nowych pacjentów z koronawirusem Omicron było najwyraźniej „w pełni wyszczepionych”, podczas gdy osoby „niezaszczepione” stanowiły tylko 4% infekcji. Spośród 4206 pacjentów biorących udział w badaniu, 4020 otrzymało zastrzyki preparatów przeciwko koronawirusowi. Spośród tysięcy nowych przypadków tylko 186 osób nie było „zaszczepionych”. W próbie badawczej 28% osób cierpiących na wariant Omikron zostało podobno „wyszczepionych” potrójnie, po otrzymaniu dwóch oryginalnych dawek oraz tak zwanego dopalacza przypominającego. Populacja Niemiec jest podobno „wyszczepiona” w 71,1%.

Wyniki zostały opublikowane przez Instytut Roberta Kocha (RKI), niemiecką agencję rządu federalnego i instytut badawczy odpowiedzialny za kontrolę i zapobieganie chorobom. RKI zauważył, że raport ma „krótszą formę” ze względu na „brakujące dane”, ale potwierdził, że „mimo to zapewniono podstawową ocenę ogólnej sytuacji epidemiologicznej”.

Odkrycia w Niemczech wydają się być podobne do danych opublikowanych niedawno przez amerykańskie Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC), które stwierdziło, że wariant Omikron w przeważającej mierze zarażał osoby, które otrzymały zastrzyki preparatów covidowych w liczbie 80%, jak wcześniej podano w aktach krajowych.

Ponieważ pojawia się coraz więcej danych sugerujących, że preparaty terapii genowej przeciwko COVID-19 nie są w stanie zapobiec rozprzestrzenianiu się wyjątkowo łagodnego wariantu wirusa i zapobiec zakażeniu zaszczepionych osób, narody na całym świecie wprowadzają więcej dawek i ponownie wdrażają ograniczenia pandemiczne dotyczące ich populacji.

W Izraelu eksperci ostrzegają obecnie, że zbyt wiele zastrzyków tych eksperymentalnych preparatów może powodować „zmęczenie układu odpornościowego” i faktycznie zagrażać zdolności organizmu do walki z wirusem. Tymczasem żydowski narów wprowadza czwartą dawkę preparatu zwanego krytycznie „śmiercionką”.

W Holandii urzędnicy rządowi ogłosili, że planują podać aż sześć dawek preparatu! Twierdzą, że 89% dorosłych otrzymało co najmniej jedną dawkę preparatu, 85,9% otrzymało dwie dawki, a 20% otrzymało już pierwszego dopalacza przypominającego. Uważają, że jedynym rozwiązaniem, aby powstrzymać COVID-19 jest więcej zastrzyków.

W USA zgłoszone przypadki COVID-19 pobiły nowy rekord świata w jednodniowym wzroście. Na dzień dzisiejszy, po tym, jak setki milionów ludzi otrzymały wstrzyknięcia preparatu terapii genetycznej, a dziesiątki milionów osób otrzymało zastrzyki „wzmacniające”, USA zgłosiły 484 377 nowych przypadków COVID-19. Mimo tak wielu Genetycznie Zmodyfikowanych Osób w USA zarażonych COVID-19, były prezydent Donald Trump utrzymuje, że kontrowersyjne zastrzyki są jednym z „największych osiągnięć ludzkości”.

Tłumaczenie: Foxi
Autorstwo i źródło oryginalne: Internewscast.com
Źródło polskie: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.