9 z 37 seniorów zmarło na COVID-19 mimo „zaszczepienia”

Opublikowano: 12.02.2021 | Kategorie: Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2957

Dom seniora „A w sercu maj” w Woli Czołnowskiej w powiecie puławskim stał się miejscem tragicznych wydarzeń. Informuje o nich „Dziennik Wschodni”. Jak podaje gazeta, 19 stycznia 2021 roku „zaszczepiono” tam 37 pensjonariuszy. 9 lutego mieli oni przyjąć drugą dawkę preparatu (zwanego marketingowo „szczepionką”, choć to zupełnie nowa technologia medyczna – przypis WM). Jednak u większości z nich stwierdzono COVID-19, a 9 z nich zmarło.

Jak tłumaczy miejscowy lekarz, „kwalifikacja do szczepień została przeprowadzona w sposób prawidłowy”, zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia.

Jak podaje gazeta większość hospitalizowanych osób przechodzi chorobę ciężko, mimo że kilka tygodni wcześniej zostały one „zaszczepione” w ramach Narodowego Programu Szczepień, do udziału w którym zachęcają: premier Mateusz Morawiecki, minister zdrowia Adam Niedzielski, minister Michał Dworczyk oraz prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Autorstwo: k
Na podstawie: DziennikWschodni.pl
Źródło: ProKapitalizm.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Wolfman 12.02.2021 10:42

  Pytanie kto za to odpowie?

 2. MvS 12.02.2021 13:00

  Na pewno nie producent !

 3. gajowy 12.02.2021 13:11

  Brakuje jeszcze informacji czy zaszczepionych podwójnie czy w trakcie między-szczepienia.

 4. BANDZIORkaq 12.02.2021 13:26

  Śmiertelność covid bez szczepienia-0.25%, po zaszczenieniu- 25%, nosz k#+&, czuć różnicę. Żal tylko tych biednych staruszków, mogli jeszcze trochę pożyć, RIP.

 5. Admin WM 12.02.2021 13:46

  @gajowy

  Nie brakuje informacji, pisze: „9 lutego mieli oni przyjąć drugą dawkę preparatu”, czyli przyjęli tylko 1 dawkę.

 6. Strangersama 12.02.2021 14:06

  @Admin WM
  Niekoniecznie, widuję w artykułach używanie słowa “mieli” w znaczeniu czasu dokonanego, jednak z jakby niepotwierdzonych informacji.

 7. Fenix 13.02.2021 05:01

  Szczepionki to preparat do eksperymentowania na ludziach, dozwolona eksterminacja , brak odpowiedzialność medycznej w badaniu przyczyn zgonów .

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.