800 anten 5G na każdy kilometr kwadratowy do 2025 roku

Opublikowano: 03.11.2022 | Kategorie: Gospodarka, Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2755

Z technicznego punktu widzenia punkty dostępu bezprzewodowego dla małych obszarów SAWAP lub small cells są mini milimetrowymi antenami mikrofalowymi przeznaczonymi do obsługi 5G, czyli Internetu Rzeczy. Nie chodzi tutaj wyłącznie o telefonię komórkową, ale o urządzenia podpięte do automatyki domowej.

Zaglądając do wewnętrznego dokumentu UE – skierowanego do członków i pracowników Parlamentu Europejskiego – odkrywamy, że do roku 2025, na każdy kilometr kwadratowy terytorium kontynentu europejskiego może przypadać aż 800 anten 5G. Praktycznie anteny 5G zostaną zainstalowana co 20 metrów. Mówimy o radiowych stacjach bazowych promieniujących niejonizującymi częstotliwościami radiowymi, które są wg International Agency for Research on Cancer potencjalnymi czynnikami rakotwórczymi w odniesieniu do ludzi.

Dokument opracowany przez Miroslavę Karaboytchevę z Members’ Research Service Parlamentu Europejskiego, stwierdza, że: „Przy większych częstotliwościach i krótszych zasięgach stacje bazowe będą gęściej rozmieszczone na danym obszarze, aby zapewnić pełne pokrycie i uniknąć »punktów martwych«. Może to oznaczać zasięg od 20 do 150 metrów w przypadku mniejszych obszarów pokrycia dla każdej »małej komórki«. Promień komórki 20 metrów oznaczałby około 800 stacji bazowych na kilometr kwadratowy (lub “punktów dostępu do sieci bezprzewodowej dla małych obszarów” – SAWAPs, termin używany w EECC). Kontrastuje to z technologiami 3G i 4G, które wykorzystują duże lub “makro” komórki, oferujące zasięg od 2 do 15 kilometrów lub więcej, a zatem obejmujące większy obszar, ale pozwalające na mniejszą liczbę jednoczesnych użytkowników, ponieważ posiadają mniejszą liczbę kanałów indywidualnych” (strona 3 i 4 dokumentu).

W „De Gruyter”, niezależnym wydawnictwie akademickim, które od roku 1749 udostępnia stypendia naukowe, opublikowano badania znanego szwedzkiego onkologa Lennarta Hardella, który wraz z zespołem składającym się również z badacza Nilsa Rainera Nyberga, stawia pytanie, czy „decydenci UE mają prawo ignorować dyrektywy unijne, przedkładając zysk ekonomiczny nad zdrowie ludzi i środowiska?”.

„Decydenci UE powinni odłożyć na bok swoje podsycane przez branżę fantazje na temat cyfrowego zbawiciela ludzkości, a zamiast tego zapewnić, że sektor ten działa zgodnie z prawem UE, stworzonym z myślą o przedkładaniu zdrowia ludzi i planety nad zyski przemysłu lub przyszłość typu science fiction. Wszelkie korzyści ekonomiczne wynikające z 5G zostaną prawdopodobnie zniwelowane przez zagrożenie dla zdrowia miliardów ludzi na całym świecie. Jeśli UE nadal nie będzie działać zgodnie z tego rodzaju ostrzeżeniami, Europa może w końcu stanąć w obliczu nieodwracalnego, rosnącego, negatywnego wpływu na zdrowie ludzi, zwłaszcza dzieci i środowiska. Nieograniczone utrzymywanie poziomów i częstotliwości ekspozycji naraża ludność świata i środowisko na wielkie ryzyko, zwłaszcza ludzi młodych” – napisał Nyberg.

Na podstawie: DeGruyter.com, NogeoIngegneria.com
Źródło: BabylonianEmpire.wordpress.com


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Szwęda 03.11.2022 13:57

  Wieje tutaj jakąś naiwnością. Przecież wszystko to ma służyć owszem zyskom koncernów ale przedewszystkim przyspieszeniu depopulacji, która będzie niedługo w pełni kontrolowana przez możliwość “odłączania” ludzi za pomocą 5G i przeróżnych nanoczipów i tym podobnych krążących w krwiobiegu organizmów już pół ludzkich pół robotycznych…

 2. pikpok 03.11.2022 20:40

  Do idiotów nie dociera, że taki nadajnik może robić za broń, wystarczy mała zmiana częstotliwości i mocy by zrobić komuś krzywdę. Większość z nich używa 5G do gierek i przygłupawych filmików. Nie zdają sobie sprawy, że budują nam więzienie. Albo są tak naiwni, albo świadomie godzą się na to niewolnictwo. Widać niczego ich plandemia nie nauczyła.

  https://www.youtube.com/watch?v=diDLKpe1EAU

 3. rici 03.11.2022 22:31

  Jest cos takiego jak orgon, czy orgonit. Wystarczy cos takiego polozyc w poblizu i juz jest nadajnik zneutalizowany.

 4. Admin WM 04.11.2022 07:12

  Pod warunkiem, że działa. Z tego co czytałem, brakuje badań naukowych dotyczących orgonitu.

 5. rici 04.11.2022 10:44

  Na ten temat nigdy nie bylo prowadzonych rzetelnych badan naukowych, a jezeli byly to zostaly staranie ukryte. Tez spotkalem sie z praktykami , ktorzy twierdza ze dziala ,inni twierdza ze nie dziala. Ci co mowia ze dziala, twierdza ze musi byc prywidlowo wykonany.
  Takie dobre opisy wykonania orgonitu byly kiedys na obecnie juz zamknietym forum DI.
  Sluchalem wypowiedzi Schwaba, Rockefelera, takich starszych. Z tego co mowia ze maja wszystko pod kontrola, wszystko idzie zgodnie z planem, i nikt sie im nie postawi poniewaz zostanie surowo ukarany, wynika ze bardzo sie boja, a to straszenie, to jest jeszcze na tych niezdecydowanych. Takich ktorzy sie boja ze, gdyby cos zdzialali to by zostali ukarani. A takich jest jeszcze bardzo duzo.
  Kazdy kto twierdzi ze nic nie mozemy przeciw nim zdzialac, dziala na ich korzysc.

 6. shkshk 04.11.2022 13:11

  Przecież te wszystkie protesty były po to by zmienić chińskie 5g na amerykańskie. Te amerykańskie 5g to przecież zdrowe, każdy pod poduszką powinien mieć antenę.

 7. Tallis Keeton 08.11.2022 00:07

  jak tylko zauważyłam, że tak popularne na przełomie wieku i szeroko debatowane pojęcie elektrosmogu po kilku latach rozwoju komórek tajemniczo znikneło z narracji medialnej wiedziałam, że coś tu śmiedzi 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.