8 stycznia sejmowa dyskusja na temat szczepień

Opublikowano: 06.01.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2358

8 stycznia w Sejmie o godzinie 10:00 odbędzie się posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Programu Szczepień Ochronnych Dzieci i Dorosłych. Podczas spotkania będą omawiane najnowsze badania na temat aluminium i bezpieczeństwa szczepień ochronnych. W spotkaniu weźmie udział prof. Christopher Exley (Keele University).

“Mogę chyba zdradzić, że będą też inni goście z Europy. Pokażemy dowody, badania, które powinny spowodować trzęsienie ziemi. Będziemy rozmawiali o tym, co tak naprawdę jest w szczepionkach. Jak mówi Jaro, zdejmiemy gacie polskim „ekspertom” o ile będą mieli odwagę przyjść i skonfrontować swoje mądrości z prawdziwą Evidence Based Medicine” – zaprasza na posiedzenie na swojej facebookowej stronie poseł Paweł Skutecki. Dodał też w komentarzu: “Nasz główny gość trzydzieści lat zajmuje się badaniem aluminium. Tego którego zdaniem ministra Pinkasa nie ma w szczepionkach, choć ich producenci twierdzą inaczej. Bądźcie gotowi.

Kim jest profesor Christopher Exley? Jest członkiem Królewskiego Towarzystwa Biologicznego; profesorem chemii bionieorganicznej na Uniwersytecie Keele w Wielkiej Brytanii.

“Rozważaniami dotyczącymi toksyczności glinu zajmuję się przez trzydzieści pięć lat. To dzieło mojego życia. Zanim zakończyliśmy nasze ostatnie badania nad glinem w tkance mózgowej przy autyzmie, z pewnością nie dostrzegałem bezpośredniej roli szczepionkowych adiuwantów aluminiowych w autyzmie. Brakującym ogniem okazał się mechanizm w którym mózg wystawiony był na ostrą ekspozycję na glin, taką jak w przypadku encefalopatii dializacyjnej wywołanej glinem. To brakujące ogniwo dostarczyły komórki prozapalne, niektóre pochodzące z krwi i limfy, silnie obciążone ładunkiem glinu w tkance mózgowej w autyzmie. Wszyscy tolerujemy toksyczność adiuwantów aluminiowych ze szczepionek. Niestety, u części z nas mających predyspozycje, toksyczność adiuwantów aluminiowych prowadzi do zachorowania, w odróżnieniu od ich tolerowania, i to może powodować autyzm. Autyzm jest chorobą i nie jest nieunikniony” – pisze o sobie we wstępie do książki pt. „Jak zakończyć epidemię autyzmu?” autorstwa J.B. Handley.

Na podstawie: Facebook.com
Źródło: StopNOP.com.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.