6-latka w kurczaku z McDonald’s znalazła maseczkę

Opublikowano: 07.08.2020 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1005

Sześcioletnia dziewczynka prawie zakrztusiła się kawałkiem kurczaka z McDonald’s, w którym znajdowała się… chirurgiczna maseczka na twarz!

W miniony wtorek w jednej z restauracji McDonalds w Aldershot (hrabstwo Hampshire) 32-letnia Laura Arber kupiła swojej córce, Maddie, zestaw Happy Meal. W jednej z porcji kurczaka znajdowała się niebieska maseczka chirurgiczna, którą sześciolatka się niemal zakrztusiła. Mama dziewczynka musiała włożyć swój palec do jej ust, aby dało się wywołać odruch wymiotny i wyjąć felerną porcję jedzenia.

„To była maska” – komentowała na łamach serwisu BBC Laura Arber. „Była w nim [kawałku kurczaka – przyp.red.] absolutnie upieczona i miała konsystencje gumy do żucia. To było obrzydliwe”.

W brytyjskich mediach kobieta zadeklarowała, że ani ona, ani jej córka już nigdy nie wezmę do ust niczego kupionego w McDonald’s.

Pani Arber całą sytuację zgłosiła menadżerowi restauracji, w której kupiła rzeczony posiłek. W odpowiedzi usłyszała, że kawałki kurczaka nie są przygotowywane na miejscu, a w osobnym oświadczeniu przedstawiciel amerykańskiej sieci w Wielkiej Brytanii zaznaczył, że bezpieczeństwo żywności jest dla firmy “sprawą najwyższej wagi”. Zapewniał, że McDonald’s kładzie duży nacisk na kontrolę jakości, przestrzegając „rygorystycznych standardów, aby uniknąć wszelkich niedoskonałości”.

„Gdy tylko dowiedzieliśmy się o tych wydarzeniach, wszczęliśmy pełne dochodzenie z odpowiednim dostawcą i podjęliśmy działania, aby zapewnić, że każdy produkt z tej partii zostanie usunięty z restauracji” – czytamy w oświadczeniu dla BBC.

Źródło: PolishExpress.co.uk


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Wojna INFO 07.08.2020 08:14

    “że każdy produkt z tej partii zostanie usunięty”
    Po czym pewnie przedłużą umowę z dostawcą bo tak tanio nikt inny nie chciał dostarczać.

  2. Radek 07.08.2020 17:06

    No jak ktoś je w takim miejscu, to musi się liczyć, że są to odpady z rzeźni. Spełniające minimalne wymagania.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.