5G jest nieuniknione!

Opublikowano: 03.04.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

5G jest nieuniknione!

Liczba wyświetleń: 1634

Cały świat zostanie wkrótce wykorzystany w globalnym systemie bezprzewodowym 5G, czy nam się to podoba, czy nie! W tym filmie Dan Dicks z Press For Truth rozmawia z Johnem Sneisenem z World Alternative Media na temat 5G, które wkrótce zostanie wdrożone, a co ważniejsze, co możemy z tym zrobić, aby chronić siebie.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. lboo 04.04.2019 17:41

    5G jest nieuniknione z kilku powodów. Po pierwsze to ogromny biznes i ogromne pieniądze, po drugie to rządy które zarabiają na przyznawaniu częstotliwości wiec będą operatorów chroniły. I po trzecie i najważniejsze to dlatego ze ludzie tego będą używać. Spróbujcie przekonać wszystkich swoich znajomych, albo chociaż 10% tych którzy teraz korzystają z LTE żeby nagle wrócili na kabel i telefonu używali tylko do dzwonienia.
    Jeżeli to naprawdę jest tak szkodliwe to jedyna możliwość jaką widzę kiedy się to skończy, to się skończy, to wtedy gdy zginie lub zachoruje tak duża liczba ludzi ze nie będzie tego dało się ukryć nawet tymi pieniędzmi którymi dysponują operatorzy i tymi wpływami jakie mają rządy. Jeżeli co do szkodliwości przekona się większość i zacznie protestować i wymuszać badania wtedy jest szansa to zmienić.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.