PiS powrócił do pomysłu Bezkarność+

Opublikowano: 11.03.2022 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1332

Tylnymi drzwiami, ale wielkimi krokami, wraca niechlubny projekt „Bezkarność PLUS”, który ma zwolnić z odpowiedzialności urzędników państwa, którzy łamali prawo przy okazji stanu epidemicznego lub jak teraz proponuje PiS – niebezpiecznej sytuacji na granicy państwa. „Bezkarność PLUS” to projekt, który pojawił się w 2020 r. na fali wielu nadużyć jakich dopuścili się urzędnicy państwa działający w okolicznościach epidemicznych. Aby ochronić swoich ludzi przed wyrokami, PiS przygotował specjalną ustawę, która miała zwalniać z odpowiedzialności karnej, jeśli prawo złamano w szczególnych okolicznościach. Po nagłośnieniu sprawy w mediach rząd wycofał się z tego projektu. Teraz jednak te same zapisy wracają pod płaszczem specustawy poświęconej ochronie przybywających do Polski uchodźców z Ukrainy.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Foxi 11.03.2022 16:53

    To będzie nie jedna “specustawa” podczas gdy trwa jak widać udana akcja wysiedlania biednych ludzi by mogło powstać nowe państwo wycięte z 1/4 Ukrainy. Tymczasem w sejmie czeka projekt ustawy na zatwierdzenie, a w nim taki oto perełki; polski pesel dla ukraińców, a dla polaków rok więzienia jeśli wyeksmitują ukraińca z własnego domu lub mieszkania. Takie dziwne przepisy wyraźnie sugerują, że wypędzeni już nie będą mogli wrócić do domów.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.