50-letni „dziewczynek” rywalizował sportowo z dziewczynkami

Opublikowano: 08.12.2023 | Kategorie: Kultura i sport, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3213

50-letni mężczyzna „identyfikujący się” jako nastolatka wziął udział w zawodach pływackich w Barrie i korzystał z szatni dla dziewcząt.

https://www.youtube.com/watch?v=BrKPberhTIs

„Nicholas Cepeda »przemienił się« kilka lat po okresie dojrzewania… Więc dlaczego nie pływa w kategorii „inne” zgodnie z przepisami World Aquatics?” – czytamy we wpisie portalu „Rebel News” na stronie społecznościowej „X”.

W ubiegły weekend na basenie w East Bayfield Community Centre w Barrie w Ontario w zawodach pływackich Trojan Cup brał udział Cepeda. Zaniepokojeni rodzice powiadomili „Rebel News”, że ten 50-letni… biologiczny mężczyzna woli rywalizować z nastoletnimi dziewczętami, niektórymi nawet w wieku 13 lat! I, co niewiarygodne, kluby pływackie Barrie Trojans Swim Club, Swim Ontario, Swim Canada, wydają się nie mieć nic przeciwko, mimo że organ zarządzający sportem, World Aquatics, wprowadził na początku tego roku przepisy stanowiące, że „pływacy płci męskiej, którzy zmienili płeć po okresie dojrzewania, nie mogą pływać z kobietami”.

Większość komentarzy pod wpisem na koncie „Rebel News” odnosiła się do tego, jak ojcowie tych pływaczek, mogli do tego dopuścić.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: „Rebel News”
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. Kaczor3333 08.12.2023 15:53

    Ciekawe jak będzie świat wyglądał za paręnaście lat. Może będziemy oglądać wyścigi konne, na plecach jakiegoś człowieka (który czuje się koniem) będzie siedział dżokej. Ciekawe czy siano też będzie jadł? Jak na konia przystało. Ale to się kiedyś obróci przeciwko tym którzy wymyślają i pozwalają na takie dziwactwa.

  2. replikant3d 08.12.2023 16:53

    Kaczor3333, te wszystkie ,,dziwactwa,, mają tylko jeden cel: Zniechęcenie ludzi do posiadania rodziny, wynaturzenie tej idei a w konsekwencji mniejszy przyrost naturalny. Czyli forma depopulacji.

  3. kufel10 08.12.2023 23:24

    W jednej znanej mi restauracji posiłki serwował kelner “który lubi lizać ptaszki innych panów”. Był niekwestionowaną gwiazdą, wcinal nam się w rozmowy, podobno ludzie jadą 100km żeby im zaserwował posiłek, tak się chwalił, obok mnie siedział jakiś metanabolowy romek i żywiołowo dyskutowali. Byłem tam tylko raz, do dziś czuję (nie)smak kawałków marchewki w ustach. Zatem ludzie są sami winni takiemu stanowi rzeczy z uwagi na promowanie i wspieranie takich postaw.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.