O rany! Jestem (formalnie) w Korei Północnej

Opublikowano: 14.03.2016 | Kategorie: Filmy dokumentalne

O rany! Jestem (formalnie) w Korei Północnej

Liczba wyświetleń: 551

Chris Chappel odwiedza Koreę Północną! Czy to skończy się źle dla naszego zadziornego bohatera? Czy zostanie porwany przez Kim Dżong Una? Dowiedz się w tym odcinku programu “Chiny bez cenzury”…


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Pak Sun Do 14.03.2016 11:36

    “Tragedią przysłości i nadzieją na przyszłość” – brawa dla polskiego tłumacza :-P. Może zamiast emocjonalnego tonu skupiłby się na poprawnej wymowie?

    Po 2-gie takie wycieczki to pikuś i są dostępne dla każdego . Polecam film : https://www.youtube.com/watch?v=24R8JObNNQ4

    To jest dopiero wycieczka do Korei Północnej!

    Poniżej film : The Great Illusion.

    https://www.youtube.com/watch?v=sIwMy-NM0aQ

    Nie będe oceniać . Oceńcie sami.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.