Chiny budują pływającą elektrownię jądrową

Opublikowano: 01.03.2016 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Chiny budują pływającą elektrownię jądrową

Liczba wyświetleń: 973

Przy tak genialnym chińskim pomyśle, cóż mogłoby pójść horrendalnie nie tak? Dzięki, Chiny, za rewelacyjne przedsięwzięcie zbudowania pływającej elektrowni jądrowej.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Adrian 01.03.2016 14:07

    Polski dubbing wykonywany do tego programu jest świetny. Aczkolwiek sam w sobie program mocno odstaje. Śmierdzi od niego amerykańską propagandą o Chinach z lat ’80 (taki widok nierozgarnięcia państwowego jest prezentowany), w których się pracuje za miskę ryżu.
    Sama retoryka prowadzącego mocno irytuje i kłoci się z moimi poglądami.

  2. Jakub 06.03.2016 10:30

    Cóż niektórzy maja odmienną opinie co do lektora: sanshinron1 na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=X2CHC8tNANM komentuje to tak:
    “A gdzie jest link do oryginału? bo mi buraczany lektor zagłusza, co mówią.”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.