400 000 000 USD dla właściciela Dominion Voting Systems

Opublikowano: 02.12.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1335

Dochodzenie badające dokumentację Komisji Giełdowych Papierów Wartościowych SEC ujawniło, że niecały miesiąc przed wyborami firma będąca właścicielem Dominion Voting Systems otrzymała 400 milionów dolarów od szwajcarskiego banku mającego bliskie powiązania z chińskim rządem. Dochodzenie koncentruje się na firmie Staple Street Capital, która nabyła Dominion Voting Systems w 2018 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=boYHsD8OmNE

Firma Dominion Voting Systems obsługuje maszyny do głosowania w 28 stanach i została oskarżona przez prezydenta Trumpa i jego zwolenników o udział w usuwaniu milionów głosów na Trumpa i zamianę głosów na Bidena w noc wyborczą. „W dniu 8 października 2020 r. Staple Street Capital złożył dokument SEC Form D z kwotą sprzedaży w wysokości 400 000 000 USD z płatnikiem określonym jako UBS Securities” – stwierdza dochodzenie, w którym odnotowano również, że w grudniu 2014 r. wpłynęła kolejna płatność w wysokości 200 000 000 USD.

„UBS Securities jest szwajcarskim bankiem inwestycyjnym, który posiada 24,99% udziałów w UBS Securities Co LTD, chińskim banku inwestycyjnym. Pozostałe 75% udziałów w UBS Securities CO LTD należy do rządu chińskiego” – czytamy w raporcie. Właścicielami UBS Securities Co LTD są Beijing Guoxiang (33%), UBS (24,99%), Guangdong Comm. Group [zh] (14,01%), China Guodian (14%), COFCO Group (14%). Oprócz UBS, pozostali czterej właściciele UBS Securities to chińskie komunistyczne grupy.

Beijing Guoxiang jest aktywem państwowym. Guangdong Comm. Group – stuprocentowym udziałowcem grupy jest rząd prowincji Guangdong. China Guodian jest przedsiębiorstwem państwowym administrowanym przez SASAC dla Rady Państwowej. COFCO Group jest przedsiębiorstwem państwowym pod bezpośrednim nadzorem SASAC. SASAC Państwowa Komisja Nadzoru i Administracji Majątkami Rady Państwa (SASAC) jest specjalną komisją Chińskiej Republiki Ludowej, podlegającą bezpośrednio Radzie Państwa.

Ujawnienie, że Dominion Voting Systems ma powiązania finansowe z chińskim rządem za pośrednictwem UBS Securities, podpiera twierdzenia zwolenników Trumpa, że ​​zagraniczni aktorzy działający w imieniu komunistycznych Chin mogli wtrącać się w wybory prezydenckie, aby pomóc Joe Bidenowi.

W ostatnich tygodniach pojawiły się również inne powiązania pomiędzy Dominion Voting Systems a chińskim rządem. Andy Huang, kierownik ds. Infrastruktury podstawowej firmy Dominion Voting Systems w dziedzinie technologii informatycznych wcześniej pracował dla China Telecom, która jest „w całości zarządzana przez chiński rząd”, poinformował „National Pulse”.

Dokumenty znajdziesz TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ.

Na podstawie: TheNationalPulse.com
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 11, średnia ocena: 3,91 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Remigiusz
Użytkownik
Remigiusz

Kupię / sprzedam – mam na zbyciu ,,prezy-dęta” z banan republik of juesej tanio za skromne 600 baniek.