4 teorie spiskowe, które okazały się prawdą w 2017 roku

Opublikowano: 27.01.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 683

Oto cztery teorie spiskowe, które w 2017 roku okazały się prawdą.

1. Rozpylanie smug chemicznych (chemtrails) w celu manipulowania pogodą zostało uznane za fakt. W listopadzie rząd USA publicznie dyskutował o tak zwanej inżynierii klimatycznej na debacie zatytułowanej „Geoinżynieria, innowacje, odkrycia i technologia”. Podczas debaty przedstawiono użycie samolotów do rozpylania chemikaliów w powietrzu. Były szef CIA John Brennan powiedział publicznie na posiedzeniu CFR: „Rozpylanie areozolu w stratosferze umożliwia zmienianie warunków atmosferycznych”.

2. Przemoc seksualna w Hollywood. Producent filmowy Harvey Weinstein został oskarżony przez co najmniej 60 kobiet o gwałt i molestowanie. Zarzuty sięgają nawet 30 lat wstecz. Ta sprawa rzuca światło na problem wielu mężczyzn, kobiet i dzieci wykorzystywanych seksualnie przez potężna elitę. Sprawa ta wstrząsnęła Hollywood zmuszając do upublicznienia wielu tajemnic.

3. EPA (Amerykańska Federalna Agencja Ochrony Środowiska) pomagała rozpowszechniać śmiertelne trucizny. W sierpniu ujawniono 20 000 dokumentów potwierdzających, że rządowa agencja zatwierdziła środki chemiczne bazując na nieuczciwych testach potwierdzających ich bezpieczeństwo. Śledztwo „The Poison Papers” ujawniło, że zamiast chronić ludzi i środowisko, agencja EPA współpracowała z koncernami chemicznymi, żeby ukryć toksyczność chemii oraz pozwalając firmom Monsanto, Dow i Dupont na sprzedaż swoich produktów mimo, że szkodzą środowisku.

4. Potwierdzono, że witamina C zwalcza nowotwory. Kiedy przemysł farmaceutyczny skupia się na długoterminowych metodach przynoszących jak największe zyski, naukowcy ze stanu Iowa udowodnili, że witamina C pomaga w walce z rakiem. Odkryli, że kwas askorbinowy atakuje komórki rakowe nie szkodząc zdrowym, a witamina C może stać się stałym dodatkiem w terapiach antyrakowych.

Opracowanie: Michał KK
Na podstawie: YouTube.com
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Zapomniano o najważniejszej.

5. Najwyższe dowództwo Pentagonu na antenie CNN i innych mainstreamowych kanałów oficjalnie potwierdziły spotkania z UFO, potwierdziły to zdjęciami z samolotów wraz z komentarzem, na czym polegała nieziemskość technologii, z jaką się zetknęli. Najbardziej zaskakująca jest cisza, jaką zaserwował cały cywilizowany i niecywilizowany świat. Martwa cisza i brak reakcji wobec jednego z bardziej przełomowych oficjalnech ujawnień.
Ta cisza jest bardzo niepokojąca, gdyż bez odpowiedniej debaty zmniejszającej szok może nastąpić nieoczekiwana negatywna reakcja, której ni da się opanować.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

@MasaKalambura
Cisza może wynikać z postępującego globalnego przeprania mózgowego, pewnego zobojętnienia.
Jednakowoż pomimo niewątpliwego przełomu – same obserwacje nie są jeszcze żadnym dowodem na nic – ostatecznie liczą się dowody rzeczowe, które pewnie również istnieją i być może zostaną w końcu ujawnione…

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Otóż to. Ktoś, jakieś niemal wszechmocne tajne organizacje posiadają te dowody. W normalnym świecie powstają komisje ludowe społeczne naukowe itp i domagają się poważnej debaty. A poważni politycy nakazują wydanie dowodów. A tu nic. Kompletnie nic. Najwyżej jakieś żarciki jak Cejrowski z Rachoniem.

Jacys masoni iluminaci czy inna mafia postanowili je zachować dla siebie jak i źródło pochodzenia. I najwyraźniej im wolno.

Tak zupełny brak odzewu to taktyczna zagrywka Pentagonu. Pokazali nam ze choćby chcieli nie oni władają światem. Nad nimi stoi ktoś o wiele silniejszy. Ktoś kto potrafi wcisnąć taki guzik jak ten z filmu Man in black. I nikt nie pamięta. I nikt nic nie mówi. I nie było tematu. Cisza. Martwa cisza. Niesamowite. Cały świat.