4 teorie spiskowe, które okazały się prawdą w 2017 roku

Opublikowano: 27.01.2018 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 58

Oto cztery teorie spiskowe, które w 2017 roku okazały się prawdą.

1. Rozpylanie smug chemicznych (chemtrails) w celu manipulowania pogodą zostało uznane za fakt. W listopadzie rząd USA publicznie dyskutował o tak zwanej inżynierii klimatycznej na debacie zatytułowanej „Geoinżynieria, innowacje, odkrycia i technologia”. Podczas debaty przedstawiono użycie samolotów do rozpylania chemikaliów w powietrzu. Były szef CIA John Brennan powiedział publicznie na posiedzeniu CFR: „Rozpylanie areozolu w stratosferze umożliwia zmienianie warunków atmosferycznych”.

2. Przemoc seksualna w Hollywood. Producent filmowy Harvey Weinstein został oskarżony przez co najmniej 60 kobiet o gwałt i molestowanie. Zarzuty sięgają nawet 30 lat wstecz. Ta sprawa rzuca światło na problem wielu mężczyzn, kobiet i dzieci wykorzystywanych seksualnie przez potężna elitę. Sprawa ta wstrząsnęła Hollywood zmuszając do upublicznienia wielu tajemnic.

3. EPA (Amerykańska Federalna Agencja Ochrony Środowiska) pomagała rozpowszechniać śmiertelne trucizny. W sierpniu ujawniono 20 000 dokumentów potwierdzających, że rządowa agencja zatwierdziła środki chemiczne bazując na nieuczciwych testach potwierdzających ich bezpieczeństwo. Śledztwo „The Poison Papers” ujawniło, że zamiast chronić ludzi i środowisko, agencja EPA współpracowała z koncernami chemicznymi, żeby ukryć toksyczność chemii oraz pozwalając firmom Monsanto, Dow i Dupont na sprzedaż swoich produktów mimo, że szkodzą środowisku.

4. Potwierdzono, że witamina C zwalcza nowotwory. Kiedy przemysł farmaceutyczny skupia się na długoterminowych metodach przynoszących jak największe zyski, naukowcy ze stanu Iowa udowodnili, że witamina C pomaga w walce z rakiem. Odkryli, że kwas askorbinowy atakuje komórki rakowe nie szkodząc zdrowym, a witamina C może stać się stałym dodatkiem w terapiach antyrakowych.

Opracowanie: Michał KK
Na podstawie: YouTube.com
Źródło: Wolna-Polska.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Zapomniano o najważniejszej.

5. Najwyższe dowództwo Pentagonu na antenie CNN i innych mainstreamowych kanałów oficjalnie potwierdziły spotkania z UFO, potwierdziły to zdjęciami z samolotów wraz z komentarzem, na czym polegała nieziemskość technologii, z jaką się zetknęli. Najbardziej zaskakująca jest cisza, jaką zaserwował cały cywilizowany i niecywilizowany świat. Martwa cisza i brak reakcji wobec jednego z bardziej przełomowych oficjalnech ujawnień.
Ta cisza jest bardzo niepokojąca, gdyż bez odpowiedniej debaty zmniejszającej szok może nastąpić nieoczekiwana negatywna reakcja, której ni da się opanować.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

@MasaKalambura
Cisza może wynikać z postępującego globalnego przeprania mózgowego, pewnego zobojętnienia.
Jednakowoż pomimo niewątpliwego przełomu – same obserwacje nie są jeszcze żadnym dowodem na nic – ostatecznie liczą się dowody rzeczowe, które pewnie również istnieją i być może zostaną w końcu ujawnione…

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Otóż to. Ktoś, jakieś niemal wszechmocne tajne organizacje posiadają te dowody. W normalnym świecie powstają komisje ludowe społeczne naukowe itp i domagają się poważnej debaty. A poważni politycy nakazują wydanie dowodów. A tu nic. Kompletnie nic. Najwyżej jakieś żarciki jak Cejrowski z Rachoniem.

Jacys masoni iluminaci czy inna mafia postanowili je zachować dla siebie jak i źródło pochodzenia. I najwyraźniej im wolno.

Tak zupełny brak odzewu to taktyczna zagrywka Pentagonu. Pokazali nam ze choćby chcieli nie oni władają światem. Nad nimi stoi ktoś o wiele silniejszy. Ktoś kto potrafi wcisnąć taki guzik jak ten z filmu Man in black. I nikt nie pamięta. I nikt nic nie mówi. I nie było tematu. Cisza. Martwa cisza. Niesamowite. Cały świat.