37% Amerykanów może chwycić za broń przeciwko rządowi

Opublikowano: 27.07.2022 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1642

Sondaż przeprowadzony przez Instytut Polityki na Uniwersytecie Chicago pokazuje, że w społeczeństwie amerykańskim cały czas są żywe chęci obrony swojej ojczyzny i prawdziwie patriotyczne nastroje.

Z sondażu przeprowadzonego w maju wśród tysiąca zarejestrowanych wyborców wynika, że ponad jedna trzecia – 37% – zgadza się ze stwierdzeniem, że „może być konieczne w pewnym bliskim momencie, aby obywatele chwycili za broń przeciwko rządowi.”

Większość amerykańskich wyborców zgadza się ze stwierdzeniem, że rząd Stanów Zjednoczonych jest „skorumpowany i nastawiony przeciwko zwykłym ludziom, takim jak ja”. Co gorsza – gorsza, dla rządu – nawet 51% wyborców określających się jako „bardzo liberalni” również zgadza się z tym stwierdzeniem.

Obecny rząd amerykański pod nominalnym przewodnictwem Joe Bidena doszedł do władzy w wyniku sfałszowania wyborów prezydenckich w 2020 roku.

Na podstawie: TheHill.com
Źródło: Bibula.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.