36-letni lekarz umarł po drugiej dawce preparatu na COVID

Opublikowano: 15.02.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1763

Centers for Disease Control and Prevention (CDC – amerykański sanepid) bada śmierć 36-letniego lekarza dr. Bartona Williamsa z Tennessee, który zmarł 8 lutego ok. miesiąca po otrzymaniu drugiej dawki szczepionki na COVID.

Według doniesień prasowych dr Barton Williams zmarł z powodu wieloukładowego zespołu zapalnego (MIS-A), stanu spowodowanego atakiem układu odpornościowego na organizm, powodując wieloukładową niewydolność narządów. MIS-A jest uważany za niezwykle rzadki.

Daily Memphian i inne źródła podały, że osoby zaangażowane w dochodzenie uważają, że Williams dostał MIS-A w odpowiedzi na bezobjawowy przypadek COVID-19, a nie szczepionkę (to zaprzeczanie jest korzystne dla propagandy „proszczepiennej” – przypis WM).

Dr Stephen Threlkeld, specjalista od chorób zakaźnych, który leczył Williamsa i współpracuje z CDC w celu zbadania śmierci, powiedział współpracownikowi ABC News Memphis, że Williams uzyskał negatywny wynik testu na obecność COVID w szpitalu i że Williams powiedział mu, że zgodnie z jego wiedzą: nie miał wirusa.

Jednak Threlkeld powiedział, że testy ujawniły „dwa typy przeciwciał w układzie [Williamsa] – jeden rodzaj przeciwciał, które jest wynikiem naturalnej infekcji COVID, a drugi typ przeciwciał ze szczepionki”.

Autorstwo: Children’s Health Defense Team
Na podstawie: LocalMemphis.com [1] [2], CDC.gov [1] [2]
Źródło oryginalne (pełna wersja): ChildrensHealthDefense.org
Źródło polskie (skrót): PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 10, średnia ocena: 4,60 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o