3 lata za kratkami dla admina Kino.to

Opublikowano: 12.12.2011 | Kategorie: Prawo, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 436

Sąd uznał winę 27-letniego Niemca i skazał go na karę trzech lat więzienia. Wydaje się, że kluczowe znaczenie miał nie tylko fakt osiągnięcia przychodu ze swojej działalności, ale także jego skala – nieosiągalna dla większości mieszkańców RFN.

W czerwcu br. policjanci z czterech europejskich krajów przeprowadziło skoordynowaną akcję wymierzoną w serwis Kino.to, udostępniający linki do programów telewizyjnych oraz filmów. 13 osób zostało aresztowanych, teraz będą kolejno stawać przed wymiarem sprawiedliwości.

2 grudnia sąd w Lipsku skazał 33-letniego Marcusa V. na 2,5 roku kary pozbawienia wolności. Skazanemu grafikowi udowodniono, że był częścią projektu. W zeszłym tygodniu przed obliczem sądu stanął 27-letni Martin S., który według prokuratury pełnił funkcję administratora serwisu. Ta zarzuca mu współodpowiedzialność za 1,1 mln naruszeń praw autorskich, jakie miały mieć miejsce.

Co więcej, miał on z tego tytułu odnieść korzyści majątkowe – 400 tysięcy euro w okresie od sierpnia 2009 do czerwca 2011. Po odjęciu kosztów miało mu pozostać 230 tysięcy euro na czysto. Sędzia Mathias Winderlich uznał, że oskarżonym kierowała przede wszystkim chęć zarobienia dużych i łatwych pieniędzy. Stwierdził ponadto, że osiągnięty przychód zdecydowanie przekraczał to, co zarabiają zwykli obywatele.

Sąd uznał winę S. i skazał go na karę pozbawienia wolności na okres trzech lat, o cztery miesiące krótszy niż domagała się prokuratura. Państwo przejmie także jego dom, samochód Audi A6, a także konta bankowe.

Opracowanie: Michał Chudziński
Na podstawie: TorrentFreak
Źródło: Dziennik Internautów


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. fm 12.12.2011 09:40

  Co kieruje polityków to pracy przy wyzysku innych ? – łatwe pieniądze.
  Co kieruje ludzi do wstępowania do policji? łatwe pieniądze/bicie/katowanie/emeryturka po 15 latach.
  Co kieruje ludzi do bycia księżmi? łatwe pieniądze.

  Każdy osiągnięty przychód mafii politycznej ZDECYDOWANIE przekracza to co zarabiają zwykli obywatele, zatem na tych zasadach, które orzekł sąd, należałoby zamknąć większość polityków, księży i innych “wielkich”.

  Ja oskarżam polityków o: kierowanie się przede wszystkim chęcią zarobienia dużych i łatwych pieniędzy kosztem obywateli i z krzywdą na obywatelach.

 2. Murphy 12.12.2011 10:33

  @fm: Tyle że z Twoich oskarżeń to sobie ta banda nic nie robi. 😐

 3. norbo 12.12.2011 13:46

  230 tysiecy w dwa lata to troszke za duzo jak na dzialalnosc spoleczna 😉

 4. fm 12.12.2011 21:24

  @Murphy – w zasadzie nie ma to znaczenia, bo oni nie robią sobie nic z jakichkolwiek oskarżeń. W zasadzie nie zauważyłem, żeby ktokolwiek z nich kiedykolwiek za cokolwiek odpowiedział.

  Prawda jest taka, że nie trzeba nikogo oskarżać. To są oczywiste fakty to co oni robią.
  Ja oskarżam władzę o wiele rzeczy (nie tylko tutaj w komentarzach) – na papierze.
  To co władza zrobiła mojej rodzinie, wystarcza mi do bezproblemowego urwania im łbów przy samej D. bez wyjątku.

 5. fm 12.12.2011 22:06

  Tylko – niewiele bym się różnił od bandytów, dlatego działam tam gdzie da się działać. Jak to mówi pewien pan: “na pohybel togowcom” i dadaje: “należy im wbijać szpilę non stop z każdej strony, sami się wykończą robiąc coraz więcej błędów a im więcej ktoś oszukuje tym bardziej zaczyna się gubić w zeznaniach. Im bardziej się gubi, tym większe nerwy.” Przyjdzie czas i na władzę – i ten czas już nadszedł…

 6. fm 13.12.2011 04:00

  Pojawiło się światełko w tunelu i dla tych co chcą wyjść na ulicę:
  http://newworldorder.com.pl/artykul,3216,Inwazja-na-Irak-w-2003-roku-byla-zbrodnia

  Bush i Blair skazani za zbrodnie ludobójstwa i tak samo jak w Norymberdze – WRESZCIE.
  Zatem nasi panowie politycy, którzy wysłali wojska do Iraku kim są? Myślę, że prokuratura powinna zostać zainteresowana tym faktem przez wielu obywateli….

 7. Roots Chant Rising 13.12.2011 08:52

  fm oby Twoje światło w tunelu rozbłysło niczym gwiazda 🙂 A propos Norymbergii , ona też do końca nie zadziałała, “rzuć okiem” kto był szefem firmy BASF po II wojnie światowej… Temida jest czasem ślepa i myślę że to ludzie zakładają jej tą opaskę,niestety…

 8. fm 14.12.2011 03:02

  @RCR – Niestety wiem jak było w Norymberdze. Jednak dzięki doktorowi Rath odnaleziono obecnie wiele dokumentów na ten temat.
  Ten trybunał w Malezji jest uważany za mało istotny przy systemowej Hadze. Patrząc na net, to większość publikacji na temat tego wyroku jest na mediach niezależnych. W mediach głównego nurtu jak zawsze cisza.
  Sam wyrok ma bardziej znaczenie symboliczne bo naziści mają potężne zasoby finansowe i złapanie tych dwóch psychopatów może nie być łatwe.

  Skądinąd mówią, że bunkry globalistów zostały wsadzone spod ziemi 🙂 jak ewakuowali biały dom i pentagon ostatnio. Tylko nam wciśnięto bajeczkę o trzęsieniach. Mam nadzieję, że to prawda…

 9. fm 14.12.2011 03:25

  wysadzone miało być.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.