3 000 000 dolarów nagrody za zabicie Trumpa

Opublikowano: 22.01.2020 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1655

Irański prawodawca wyznaczył nagrodę w wysokości 3 milionów dolarów dla „tego, kto zabije Trumpa”, donosi irańska półoficjalna agencja informacyjna.

„W imieniu mieszkańców prowincji Kerman wypłacimy nagrodę pieniężną w wysokości 3 milionów dolarów w gotówce temu, kto zabije Trumpa” – powiedział parlamentarzystom Ahmad Hamzeh, donosi ISNA.

Występując z publicznym oświadczeniem, przewodniczący parlamentu Ahmad Hamza powiedział: „Wzywam Najwyższego Przywódcę, aby zaliczył do grona męczenników ukraińskiego samolotu męczenników incydentu w Kermanie”.

Powodem wyznaczenia nagrody jest zabójstwo Ghasema Solejmaniego w Iraku na zlecenie Donalda Trumpa.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. mariusz 22.01.2020 10:58

  (Naruszenie regulaminu i Kodeksu karnego – pochwalanie zlecenia morderstwa. Admin WM)

 2. Wolfman 22.01.2020 12:03

  @mariusz
  Na ich miejsce wskoczy drugie tyle i potroją ochronę, dadzą sobie więcej władzy i pieniędzy. Nic byś nie zyskał, oprócz bezsennych nocy.

 3. sga 22.01.2020 15:01

  Ja to rozumiem, ale jedna rzecz mnie dziwi.
  Dolarów??? Po co komu ten śmieci.

 4. hashi 22.01.2020 20:24

  Mała ta nagroda, tyle to płacą za głowę zbrodniarza Tuska albo Komorowskiego.
  300 mln USD conajmniej za tego amerykańskiego pachołka syjonu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.