22022022 – co oznacza magiczna data palindrom?

Opublikowano: 22.02.2022 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2188

Dzisiaj mamy szczególny dzień, ale nie tylko z powodów politycznych, a przede wszystkim z powodów numerologicznych. Dzisiejsza data czytana od przodu i od tyłu jest dokładnie taka sama 22 02 2022.

Wyjątkowa data 20 02 2002 przez numerologów nazywana jest lustrzaną. Jest to jednocześnie palindrom (wyrażenie brzmiące tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do lewej) i ambigram (grafika utworzona w taki sposób, że po obróceniu można odczytać ten sam tekst). Policzono, że taki układ liczb w dacie zdarza się zaledwie 60 razy w ciągu tysiąclecia!

W numerologii nazywa się to „liczbami anielskimi”. Są to sekwencje liczb, które zawierają dublety, ale niekoniecznie tych samych cyfr. Ludzie zwykle sami intuicyjnie zwracają uwagę na ich występowanie, na przykład patrząc na zegarek w telefonie komórkowym. Istnieją sugestie, że liczby te są wiadomościami z duchowego wszechświata, oferują w ten sposób jakieś wskazówki.

Często w takim kontekście występuje liczba 11 – czyli „liczba mistrzowska”. Symbolizuje duchowe przebudzenie i oświecenie, wysoką energię, idealizm, inspiracje i intuicje, entuzjazm, kreatywność, wrażliwość, mistycyzm. 11 przynosi wiadomość, aby zwracać szczególną uwagę na swoje myśli i idee, ponieważ są one odpowiedzią na to o co się modlimy .

Z kolei 2 jest cyfrą związaną z emocjami, intuicją i jednością, szczególnie jeśli chodzi o bliskie związki oraz relacje. Sekwencja dwójek sugeruje równowagę, zaufanie i wyrównanie. W astrologii liczba dwa symbolizuje związki, czy to dwojga ludzi łączących się razem, a także jedność dwóch idei oraz związana z tym współpraca. Dwójka jest najczystszą reprezentacją dwoistości, mówi o tym, jak ważne jest spostrzeganie dwóch stron tej samej sytuacji. Z kolei numer 22 przenosi atrybuty numeru 2 pojawiające się dwukrotnie, wzmacniając jego wpływy.

Liczba anielska 22 niesie przesłanie, aby przyjąć harmonijną postawę we wszystkich dziedzinach twojego życia. To anielskie wezwanie do otrzeźwienia i to wysłane w dniu, gdy cały świat leczy rany po pandemii i zastanawia się nad tym, czy nie rozpoczyna się właśnie III wojna światowa.

Źródło: InneMedium.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.