20-letni hokeista zmarł podczas meczu

Opublikowano: 01.09.2022 | Kategorie: Kultura i sport, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2030

Kapitan drużyny hokejowej juniorów Ayr Centennials Eli Palfreyman zmarł we wtorek wieczorem, podczas meczu poinformowano w środę rano.

https://www.youtube.com/watch?v=wOchxlnPE0A

Ayr Centennials są zdruzgotani. „Prosimy o wasze modlitwy i wsparcie dla rodziny Eliego i każdego z naszych graczy. Społeczność Ayr jest pogrążona w żałobie” – napisał w oświadczeniu Brian Shantz, wiceprezes Centennials.

„Eli miał najlepszą opiekę ze strony naszego personelu medycznego i szybką reakcję ze strony personelu ambulatoryjnego” – napisał Shantz. „W nadchodzących dniach lekarze będą mieli dla nas więcej odpowiedzi. Z szacunku dla prawa rodziny do prywatności nie będziemy spekulować w tym bardzo trudnym czasie”.

Miasteczko North Dumfries poinformowało, że w North Dumfries Community Complex, podczas gry na turnieju Ayr Mutual Global Invitational, AyrCentennials ponieśli tragiczną stratę” – poinformowały władze. Finałowa runda gier, które miały się odbyć w środę, została odwołana przez organizatorów turnieju.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

Uzupełnienie „Wolnych Mediów”

Eli Palfreyman na pewno był zaszczepiony na COVID-19, ponieważ bez szczepionki nie mógłby brać udziału w zawodach sportowych. Kanadyjskie przepisy covidowe były w tej kwestii wyjątkowo represyjne, a zmarły nagle sportowiec grał w lidze hokeja regularnie od 2018 roku bez przerw.


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. kufel10 01.09.2022 16:23

    SZCZEPAN po angielskiemu to STIWEN !

  2. Baltazar Bombka 02.09.2022 10:06

    Hmmm… jaka szczepionka? Przecież one są bezpieczne, przebadane, skuteczne etc… I są tacy co w to wierzą.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.