20 000 GBP kary dla organizatorów wielkiej bitwy na śnieżki

Opublikowano: 30.01.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1853

Dwóch młodych Brytyjczyków w wieku 20 i 23 lat, zostało ukaranych grzywną w wysokości 10 000 funtów za zorganizowanie ogromnej bitwy na śnieżki w Leeds. Tłumy ludzi, przybyły do ​​Woodhouse Moor w Hyde Parku w Leeds 14 stycznia. Materiał filmowy ze spotkania udostępniono w mediach społecznościowych.

https://www.youtube.com/watch?v=ga07vQfKQf8

Zgodnie z oświadczeniem policji, jeden z organizatorów był wcześniej ukarany grzywną za złamanie przepisów covidowych w listopadzie ubiegłego roku. Organizacja wydarzenia odbyła się częściowo w mediach społecznościowych. Udział w wydarzeniu brali studenci z różnych uczelni, a także osoby niebędące studentami. Celem przyświecającym organizatorom było rozładowanie stresu szerzącego się obecnie wśród studentów.

Lokalne władze nie miały jednak litości. Poinformowano, że mimo iż sprawa dotyczyła młodych ludzi, to ich działania zachęciły setki osób do przebywania blisko siebie, stwarzając znaczne i całkowicie niepotrzebne ryzyko zwiększenia rozprzestrzeniania się od wirusa: „Było to rażące naruszenie przepisów, które mają pomóc ludziom zachować bezpieczeństwo w krytycznym dla nas wszystkich czasach. […] Wydarzenie przyciągnęło zrozumiałą uwagę mediów i powszechne potępienie wszystkich, którzy wzięli w nim udział w nieodpowiedzialny sposób”.

Autorstwo: M@tis
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. woma123 30.01.2021 23:31

    HI

    Po co daleko szukać? U nas, na Kaszubach, kilka tygodni temu policjanci gonili po stokach za zjeżdżającymi na sankach przedszkolakami! Nic do dodania.

    DuDuS

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.