18 lat temu Polska została wcielona do Unii Europejskiej

Opublikowano: 01.05.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 815

18 lat temu 1 maja 2004 roku wcielono Polskę do Unii Europejskiej. Ten tragiczny dzień dla Polski, oznaczający narzucenie Polsce szkodliwej socjalistycznej polityki gospodarczej, wysokich podatków i szkodliwych przepisów (co doprowadziło do zablokowania możliwości rozwoju Polski i utrwalenia biedy w Polsce).

Niedemokratyczne referendum?

Decyzja o wcieleniu Polski do socjalistycznego skansenu, jakim jest Unia Europejska, wynikała z niedemokratycznego referendum. Referendum to polegało na tym, że 100% pieniędzy podatników poszło na propagandę za integracją – podczas gdy przeciwnicy wcielenia Polski do UE byli prześladowani, zastraszani przez policje, wyrzucani ze szkół i miejsc pracy.

18 lat temu razem z Polską do UE wcielone zostały takie kraje jak Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Łotwa, Estonia, Słowenia, Cypr i Malta. Dzięki temu Polska i inne kraje stały się rynkiem zbytu dla krajów Europy Zachodniej i rezerwuarem taniej siły roboczej. Integracja Europejska była realizowana w interesie Niemiec i innych krajów zachodniej Europy, kosztem Polski i Polaków, i nacji innych krajów ze środkowej Europy.

Polska traci na integracji z UE

Polska non stop traci ekonomicznie na procesie integracji Europejskiej. Zliczając nasze składki i to, co tracimy w wyniku naszej obecności w Unii Europejskiej (np. koszty utraconych szans), to rzekome zyski z obecności w UE są mniejsze od kosztów, jakie ponosimy. Koszty utraconych szans wynikają z tego, że Unia Europejska narzuciła nam wysokie podatki i szkodliwe przepisy niszczące polską gospodarkę oraz uniemożliwiające rozwój gospodarczy Polski, co skutkuje tym, że Polacy nie mogą zarabiać tyle, ile by mogli w gdyby była w Polsce zakazana przez Unię Europejską gospodarką rynkowa i niskie podatki.

Dodatkowo duża część transferów z Unii Europejskiej jest marnowana. Nie jest to nasza wina. Tak została skonstruowana forma transferów z UE – np. UE niszczyła polski handel, pozbawiała Polaków miejsc pracy i dostępu do zdrowej i taniej polskiej żywności, wspierając rozwój w naszym kraju sieci handlowych należących do zachodnich korporacji (które odmiennie od polskich handlowców realnie nie płaciły i nie płacąc podatków w naszym kraju, monopolizująca handel, i według opinii rolników nie dopuszczając do sprzedaży w swoich placówkach tańszej i zdrowszej polskiej żywności, na czym tracą konsumenci).

Antykatolicka UE

Wbrew nauczaniu Kościoła wielu hierarchów i publicystów mediów klerykalnych wspierało integracje. Działo się tak, choć Unia Europejska prowadzi politykę niszczenia Polski, wspierając w Polsce lewicową demoralizację, promując szkodliwe dla zdrowia zachowania homoseksualne, mordowanie nienarodzonych dzieci zwane aborcją, czy chcąc zainstalować w naszym kraju islamskich imigrantów (by ci byli jak zachodzie ciężarem dla naszego budżetu i siali terror wobec polskiej ludności tubylczej).

Polacy powinni zrozumieć, że nie ma innej Unii Europejskiej niż ta tęczowa, marksistowska, komunistyczna, antypolska, wroga wobec katolicyzmu i wolnego rynku, utrzymująca jak każdy lewicowy reżim ludzi w sztucznej nędzy, zmieniająca Europę w islamski kalifat, Unia Europejska ze stolicą w Brukseli.

Polexit

Polska, by przetrwać, by stać się Bastionem Europa, ostoją dla cywilizacji zachodu (dziedzictwa antyku i katolicyzmu), by rozwijać się gospodarczo (dzięki wolnemu rynkowi i niskim podatkom), musi ewakuować się z socjalistycznego skansenu zwanego Unią Europejską. Tak nakazuje zdrowy rozsądek i baczne wsłuchiwanie się w brednie wygadywane przez polityków Unii Europejskiej.

Zazwyczaj integrację z UE popierają lewicowcy lub pseudo liberałowie gardzący Polakami i uważający, że Polacy to głupi naród, który biurokraci z Brukseli muszą wziąć za ryj. Przeciwnikami UE (czyli likwidacji suwerenności i niepodległości Polski) są niemający społecznego poparcia ludzie ideowej prawicy.

Integracja z Unią Europejską zablokowała rozwój Polski. Celem integracji europejskiej była ochrona gospodarek zachodniej Europy przed konkurencją polskiej gospodarki, zapewnienie zachodnim koncernom rynków zbytu w Polsce, i skłonienie milionów młodych Polaków do pracy za grosze na Zachodzie.

Proces integracji Europejskiej od dekad wspierali w Europie komuniści, będący agenturą Rosji radzieckiej. Ich celem było przeprowadzenie na drodze Unii Europejskiej rewolucji komunistycznej. Dziś UE ogłasza ojcami założycielami UE wielu komunistów. Równocześnie UE ukrywa to, że prekursorami integracji europejskiej byli niemieccy naziści.

Autorstwo: Jan Bodakowski
Źródło: MediaNarodowe.com

6

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dandi1981 03.05.2022 09:35

    Nie zostala wcielona tylko ludzie poprzez referendum o tym zdecydowali mowiac nam bedzie gorzej ale naszym dziecia lepiej. Biorac pod uwage rozwoj miast i okolic to byla dobra decyzja i polska rozwija sie szybciej. A wcielona byla do zssr co zaowocowalo zapascia gospodarcza i zacofaniem. Blok zssr bogaty w surowce , gdzie obywatele powini zyc jak szejkowie arabscy ktorzy dziela sie bogactwem z ludnoscia .
    A tam zawsze jacys oligarchowie ktorzy uciskaja ludzi i niczym sie nie dziela tak wyglada komunizm?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.