16 lat „Wolnych Mediów”

Opublikowano: 01.04.2023 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3825

Dzisiaj, 1 kwietnia 2023 r., mamy 16 rocznicę powstania portalu „Wolne Media”. Z tej okazji przypominam rocznicowy artykuł Damiana Żuchowskiego o historii portalu, oraz premierowy wywiad ze mną odsłaniający kulisy działalności. Linki niżej.

Ubiegły rok był najtrudniejszy w historii portalu „Wolne Media” – z powodu zablokowania go przez ABW. Na szczęście udało się go odblokować po ponad trzech miesiącach i odzyskać normalną odwiedzalność po kolejnych prawie dwóch, ale i tak sytuacja do dziś nie jest dobra, ponieważ widmo cenzury prewencyjnej wciąż nam grozi. Zwłaszcza po 26 kwietnia, kiedy to w rocznicę decyzji o cenzurze wypowie się Wojewódzki Sąd Administracyjny.

Ponieważ „Wolne Media” są bardzo małym portalem, zarządzanym praktycznie przez jedną osobę, żadnych imprez i uroczystości nie będzie, ale jeśli chcecie, możecie uczcić to na swój sposób, np. rozpowszechniając o tym wieść na innych stronach internetowych, nadając imię „Wolne Media” swojej paprotce w doniczce, albo przekazując niżej podpisanemu administratorowi specjalną darowiznę-napiwek z okazji 16-lecia (przyda się na remont mieszkania).

Wszystkim autorom publikującym na naszym portalu, oraz użytkownikom i sympatykom za wspieranie go dobrym słowem lub pieniążkiem, dziękuję za te 16 lat współpracy i życzliwości, i życzę nam kolejnych owocnych lat działalności. Życzę nam wszystkim, aby pętla ze sznurka zaciskająca się na szyi wolności słowa pękła z głośnym hukiem. Życzę również całemu światu, aby ludzie obudzili się z hipnozy mediów głównego nurtu, przejrzeli na oczy i rozliczyli tzw. elity NWO za spiskowanie przeciwko ludzkości. Aby zapanował pokój i powszechna szczęśliwość, ale nie ta kreowana przez mafię globalistów, w której „nie będziesz miał nic i będziesz szczęśliwy”, lecz ta oparta na ludzkiej życzliwości i dobrobycie.

Artykuł o historii „Wolnych Mediów” TUTAJ.

Wywiad o kulisach działalności „Wolnych Mediów” TUTAJ.

Maurycy Hawranek
Ilustracja: InkDropCreative (pl.DepositPhotos.com)
Administrator WolneMedia.net


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 01.04.2023 14:44

    Wszystkiego dobrego, a przede wszystkim zdrowia!

  2. Fenix 02.04.2023 10:36

    Dzięki ze jesteś Adminie i WM , trzymaj się , powodzenia i zdrowia życzę, i następych16 lat WM 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.