Wolny rynek to swoboda zawierania umów, a nie bezprawie

Opublikowano: 01.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 434

Jacek Wilk, prawnik z wieloletnim doświadczeniem, przyrównał sytuację usunięcia kanału „wRealu24″ z platformy „YouTube” do usunięcia użytkownika mieszkania z bloku, nad którym pieczę sprawuje jakiś zarząd. Jeśli została zawarta umowa, użytkownik w sposób oczywisty nie łamie jej postanowień, a mimo to zostaje usunięty, to jest to działanie bezprawne. Tu jednak może dochodzić swoich praw przed sądem. Sytuacja jest zgoła inna w przypadku międzynarodowych korporacji, które mimo czerpania korzyści z dostępu do polskiego rynku, nie są tu zarejestrowane. Stoją zatem ponad prawem, a to już stanowi poważne naruszenie Konstytucji RP.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.