14 rocznica – 168 miesięcznica

Opublikowano: 11.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 458

Miesięcznice smoleńskie nie stają się mniejsze. Kolejna, połączona z rocznicą, zgromadziła spory tłum zwolenników jak i przeciwników Kaczyńskiego. Znów pojawiło się dużo policji i znów, tym razem tylko pomnik schodów i najbliższe okolice, zostały otoczone barierkami i prywatną ochroną. Gdy wieniec składał prezes, nikt do pomnika nie mógł się zbliżyć. Wieniec z napisem „ofiarom prezydenta Lecha Kaczyńskiego” mógł stanąć pod pomnikiem dopiero wtedy, gdy Kaczyński sobie poszedł. Po południu, już o godzinie 17:00, co udostępnię następnym razem, pod pomnikiem schodów robiłem sondę i wtedy zjawił się ponownie Kaczyński. Po co? Dowiecie się Państwo z następnego materiału.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.