13 osób wychłostanych w Indonezji za zbyt bliski kontakt z płcią przeciwną

Opublikowano: 18.10.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 285

Trzynaście osób zostało wychłostanych publicznie na dziedzińcu meczetu w prowincji Aceh w Indonezji. Jest to autonomiczna prowincja, w której wprowadzono szariat po trwających wiele lat walkach miejscowych fundamentalistów z rządem centralnym. Ofiary zostały skazane za takie przestępstwa jak trzymanie się za ręce albo przebywanie z niespokrewnioną osobą przeciwnej płci w domu.

Jedną z wychłostanych osób była kobieta, która dostała dwadzieścia trzy uderzenia kijem za „stanie zbyt blisko narzeczonego”. Zdjęcia z chłosty zostały opublikowane.

Indonezja uważana jest za kraj łagodnego islamu.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o