13 osób wychłostanych w Indonezji za zbyt bliski kontakt z płcią przeciwną

Opublikowano: 18.10.2016 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 345

Trzynaście osób zostało wychłostanych publicznie na dziedzińcu meczetu w prowincji Aceh w Indonezji. Jest to autonomiczna prowincja, w której wprowadzono szariat po trwających wiele lat walkach miejscowych fundamentalistów z rządem centralnym. Ofiary zostały skazane za takie przestępstwa jak trzymanie się za ręce albo przebywanie z niespokrewnioną osobą przeciwnej płci w domu.

Jedną z wychłostanych osób była kobieta, która dostała dwadzieścia trzy uderzenia kijem za „stanie zbyt blisko narzeczonego”. Zdjęcia z chłosty zostały opublikowane.

Indonezja uważana jest za kraj łagodnego islamu.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: DailyMail.co.uk
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o