10-latek utworzył klub drag qeen dla dzieci!

Opublikowano: 07.01.2018 | Kategorie: Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 740

Zafascynowany drag queen dziesięcioletni chłopiec z Nowego Jorku postanowił utworzyć pierwszy na świecie klub zrzeszający młodych transwestytów.

Podobno już od najmłodszych lat Desmond Napoles owijał ręczniki wokół ciała i wkładał buty na obcasie należące do matki. W takim przebraniu paradował po domu. Matka od początku podejrzewała, że jej dziecko może mieć skłonności do bycia transwestytą, gdyż chłopiec od zawsze przejawiał żywe zainteresowanie damską odzieżą oraz dziewczęcymi zabawkami. „Kiedy byliśmy młodsi, myśleliśmy, że syn może być trans, o czym świadczyły jego silne preferencje do zabawek dla dziewcząt i noszenia dziewczęcych ubrań”. Jak mówi sam Desmond już dawno uświadomił sobie, że jest gejem.

Chłopiec od dawna znany jest w mediach społecznościowych. Po raz pierwszy został zauważony przez amerykańskie środowisko LGTB, gdy wziął udział w New York Pride Parade w 2015 roku, wykonując taniec w ekstrawaganckim stroju w kolorach tęczy. Nagranie z show chłopca szybko okrążyło Internet i podbiło serca gejów i lesbijek.

W podtrzymaniu popularności pomógł “Instagram”, gdzie Desmond ma ponad 15 000 fanów. To właśnie od nich dowiaduje się jak bardzo jego działanie inspiruje młodszych i starszych gejów na całym świecie, dodaje odwagi i zachęca do uzewnętrzniania swojej odmienności.

Właśnie dzięki słowom wsparcia i podziwu, dziecko postanowiło utworzyć pierwszy w historii klub drag queen tylko dla dzieci. Według założeń chłopca, właśnie w takim miejscu podobne jemu dzieci będą mogły w sposób bezpieczny wyrażać siebie. „Ludzie powinni być wolni i powinni wyrażać swoje pragnienia, kiedy tylko zechcą” – powiedziała matka chłopca, która bardzo wspiera swojego syna w jego karierze małego drag queena.

„Haus of Amazing”, bo taką nazwę otrzymał klub, został oficjalnie ogłoszony na “Instagramie” w październiku 2017 roku. Napoles Desmond wyjaśnia w opisie grupy, że jego misją jest stworzenie „pozytywnej, zachęcającej i bezpiecznej społeczności internetowej dla wszystkich drag queenów, tak aby mogli się ze sobą połączyć”.

Autorstwo: kf
Na podstawie: Independent.co.uk
Zdjęcia: Beth Greenfield, Pamela Wong
Źródło: Swiato-Podglad.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
arthur
Użytkownik
arthur

O tempora, o mores.

Jedr02
Użytkownik
Jedr02

Osoby trans (transseksualne, transgender, transwestyci) dość często mają już jakieś pierwsze doświadczenia tego typu jako dzieci i rozumieją że coś jest nie tak. Wydaje się że w tym kontekście dobrze jest by te osoby już w młodym wieku miały szanse na zrozumienie swoich odczuć. Pomoże im to w rozwoju psychologicznym, a osobom transseksualnym zaoszczędzi dojrzewania w niewłaściwą dla nich stronę.
Inna rzecz czy utrzymywanie tej całej otoczki i upublicznianie działalności dzieci które jednak swojej seksualności nie rozumieją to dobry pomysł. No i też, o ile ciężko jest nabyć homoseksualizm czy transseksualizm, to transwestytyzm w którym osoba dalej na codzień utożsamia się ze swoją płcią i odczuwa atrakcje do przeciwnej zdaje się być do nabycia w procesie wychowania.
http://www.crossdressing.pl/main.php?lv3_id=692&lv1_id=9&lv2_id=5&lang=pl
Te badania wskazują że chłopcy poddawani wzorcom żeńskim, przebierający się dla zabawy za dziewczynki ze swoimi matkami/babciami/siostrami mogą rozwinąć potem tego typu “zainteresowania”.
Myślę że może tu w tym wszystkim być pewna granica pomiędzy pomaganiem dzieciom z ich identyfikacją płciową, a praniem mózgów które te problemy może stworzyć. I patrząc na upolitycznienie znacznej części środowiska LGBT, może być dużo chętnych do ciągnięcia w drugą stronę.

Gandzimen
Użytkownik
Gandzimen

(Komentarz usunięty – nawoływanie do zabijania. Przeczytaj regulamin portalu WM. Admin)

robcioRR
Użytkownik
robcioRR

(Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu punkt 5b – Admin)

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Ciekawe co to dziecko zrobi, gdy po dojrzewaniu okaże się, ze jednak jest mężczyzną? Hordy sodomickie mu nie odpuszczą. A instagramowy ślad nie zostanie zatarty.