Liczba wyświetleń: 4077
Były zawodnik ligi futbolu amerykańskiego NFL, Chris Smith, zmarł nagle w ostatni poniedziałek. Znany futbolista miał 31 lat. Oficjalnie przyczyna śmierci Smitha nie jest jeszcze znana.
Pochodzący z Salisbury w Północnej Karolinie Smith spędził osiem sezonów w National Football League po tym, jak trafił z Arkansas do Jacksonville Jaguars w piątej rundzie NFL Draft 2014. W sumie w najlepszej lidze futbolu amerykańskiego na świecie zagrał 72 mecze w barwach wspomnianych Jacksonville, Cincinnati, Cleveland, Las Vegas i Houston. W sezonie 2022 Smith był poza NFL, a ostatnio podpisał kontrakt z Seattle Sea Dragons z XFL.
„Jesteśmy głęboko zasmuceni odejściem byłego zawodnika Cleveland Browns, Chrisa Smitha” – napisali szefowie jednego z byłych klubów znanego futbolisty w specjalnie wydanym we wtorek oświadczeniu. „Chris był jednym z najmilszych ludzi, kolegów z drużyny i przyjaciół, jakich mieliśmy w naszej ekipie. W tym trudnym czasie łączymy się w modlitwach z jego rodziną. Myślami jesteśmy z Wami”.
Jaguars dodali natomiast, że są bardzo zasmuceni wiadomością o odejściu Smitha.
Autorstwo: JA
Na podstawie: NFL.com
Źródło: NCzas.com
Ile jeszcze czasu będą to tak akceptować? Przez co najmniej 20 lat mogę sam przyznać, że informacji w wiadomościach o „nagłych zgonach” sportowców, ludzi, którzy zdrowia mieli kilka razy więcej niż zwykły człowiek nie parający się jakimkolwiek sportem były na poziomie „zero wiadomości”. Pojawiały się tylko artykuły typu „przedawkował” / „wypadek samochodowy” / „rozwiódł się” itp.
Teraz jest „NAGLE” , tak bez przyczyny, po prostu, jak by to było coś normalnego.