W czerwcu 1968 roku Australię obiegła wiadomość, że niszczyciel rakietowy HMAS Hobart został poważnie uszkodzony przez „bratobójczy ogień” w Wietnamie. Stało się to w momencie pojawienia się w strefie zdemilitaryzowanej jasnych świateł, które były obserwowane przez kilka tygodni. Poderwano myśliwce Phantom stacjonujące w Danang i rozpoczęła się najbardziej tajemnicza bitwa w historii wojny w Wietnamie. Kto i kogo zaatakował? Dlaczego przestały działać radary poszukiwawcze na Phantomach? Czy jednostka P-19 zatonęła a w zasadzie „wyparowała” na skutek siły ognia UFO?
Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!
Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.